Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

USA na vlastní pěst S DĚTMI

LLeniHá
27. 5. 2018Cestování
Ahoj lidičky, tak kdo už v USA byl? Hoďte fota do komentu..*heart* Přemýšlela jsem, zda o naší cestě za oceán mám vůbec psát ;-) Pak jsem ale usoudila, že bych mohla pomoci vám, co o tripu uvažujete..ale stále ne a ne se rozhodnout..Ač už z důvodu, že máte právě "ty děti" 8-) A nebo si neumíte vše zorganizovat, či poplatit.. Takže : 1..s dětmi to jde :-D 2. na okolí se vyprdněte, i když vám cestu rozmlouvají *wine* 3. organizace vám nemusí zabrat ani měsíc ;-) 4. jde to vážně relativně levně 8-) My se rozhodli, že do toho půjdeme spontálně, moc jsme nad tím nepřemýšleli..dětičky musely s námi( tenkrát 8. měs. a 2,5 let), okolí s tím vážně nesouhlasilo;-) a peněz nebylo na rozdávání..i tak jsme to riskli..byl to přeci náš sen..a kam, že byl náš 1 let...? No jistě..do New York City Let trval cca 11 hod..místo jsme měli rezervováno u únik.východů..je tam více místa a postýlka pro prcka. Let jsme volili přes noc..tím pádem poměrnou část letu holky prospaly..s sebou jsme měli dostatek hraček různého druhu..hl.pro tu starší..jídlo i pití, co mají rády..opravdu nebojte se toho..jde to a myslím, že jsme si zvládli let užít i my dospěláci;-) ;-) Co vše jsme za náš trip stihli navštívit, jak vše s dětmi klapalo..to zase příště..až najdu chvilku času 8-) Budu ráda, když se klidně budete v komentu ptát na vše, co vás zajímá a já se pokusím v dalším článku odpovědět*heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kafe, balneo a super ubytko v Jeseníkách

Související články