Ford Fiesta z ženské perspektivy: Elegance, komfort a praktické funkce
Testovat vůz Ford Fiesta pro mne bylo lákavé.
Před lety jsem si Fiestičku odvážela z autosalonu a jezdila s ní 5 let. A tak jsem byla velice zvědavá, jak se změnil interiér a vozové vlastnosti. Automobil jsem vyzvedla v autosalonu Ford AMB Praha. Převzetí vozu proběhlo bez sebemenších zádrhelů. Podepsat protokol, nastavit sedačku a zrcátka, dát mobil do držáku a spárovat a huráá na testovací jízdu.
Praha - Plzeň po D5 a doma (v Plzni) jsem byla za hodinu. Díky područce je požitek z jízdy opravdu skvělý a připadáte si, jako v obýváku. Každý den jsem autem jezdila do práce a využívala vyhřívání sedačky. To je funkce k nezaplacení!
Nastal den D.. čtvrtek.. a náš odjezd na testovací jízdu do Rakouska. Počasí nám nepřálo, ale to nám vůbec nevadilo. Cesta ubíhala rychle a na místo určení jsme dorazily v pořádku a s dobrou náladou. Testovací vůz se dostal, až do Zell am See.
Shrnutí testování vozu Ford Fiesta z pohledu ženy:
velikost vozu s ohledem na parkování - super
velikost vozu s ohledem na počet přepravovaných osob (4 osoby) - komfortní, dostatek místa
područka - díky ní se cítíte, jako v obýváku
držák na mobilní telefon - skvělá věc, nikde telefon nezapadne za jízdy
start - stop systém - jsem na tento systém zvyklá i ze svého vozu
vyhřívané sedačky - úžasné
Vůz je elegantní a pro ženy atraktivní. Mohu jen doporučit!
Hezký den
Marci *enzo*
Zdroj foto: Marcela Šmídová







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...