S dětma je všechno tak nějak jiný, hlavně cestování… Do party nám aktuálně přibyl nočník, kočárek, odrážedlo, panenky a další neskladné věci :-D
Při poslední návštěve u slovenské babí a dědy stála Timea sotva na nohách, takže teď mohla konečně obrátit barák vzhůru nohama, včetně sklepu a půdy *smile*
Její největší zábavou bylo krmení Fíny (psa) piškotama, která mi přišla při našem odjezdu výrazně oblejší 8-)
Jestli jsem se do něčeho zamilovala, tak do retro kola, které bylo sice bez přehazovačky, s pofidérníma brzdama a sedákem, že po hodinové jízdě chodíte jak naprc*aný, ale naprosto stylový a projela jsem s ním kus slovenské půdy.
Timea dostala panenku-baletku, která disponuje dvouma klasickýma etudama a reaguje na zmáčknutí břicha, takže si dokážete představit cestu zpět do Prahy (5 hod).
Už po 1/3 cesty jsem chtěla panence rozpárat břicho a utrhnout hlavu :-D
Nevím, zda je to tím vesnickým životem, ale pokaždé mám pocit, že tam čas plyne pomaleji a místa na kterých jsme byli X krát jsou s Timeou teď víc zábavnější a hlavně fotogeničtější :-D
Tak čau zase na jaře… *heart*
Užijte si neděli Mary *heart*










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...