Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Roubenka Melánka u Hlinska

Roubenka byla postavena v letech 2014 až 2015 na zahradě manželů Štenglových, jako přesná imitace zdejších historických stavení.

Nabízí krásné ubytování na Českomoravské vrchovině se saunou a slunnou terasou. Roubenka Melánka se nachází v Hlinsku, 49 km od Hradce Králové a 29 km od Pardubic. Zdejší oblast je oblíbená u milovníků lyžování a golfu. V okolí se lze věnovat různým aktivitám včetně cyklistiky a pěší turistiky. Ubytování je možné pohodlně pro 5 osob, navíc se vejdou ještě 2 osoby na přistýlce a přespat lze i na peci.

K dispozici je velká světnice s nádhernou kachovou pecí. V přízemí se také společná koupelna, sauna, Fitodar a WC. V patře jsou dva pokoje s možností přistýlek a samostatné útulné WC. Ve všech prostorách Roubenky Country House Melánka je zdarma k dispozici Wi-Fi. Dále nabízí gril a neplacené soukromé parkoviště a slunnou terasu. Na místě můžete hrát tenis a stolní tenis. Na vyžádání lze zajistit donášku potravin.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kafe, balneo a super ubytko v Jeseníkách

Související články