ZDRAVÍčko čtenářům i posluchačům,
Přináším příběh s číslem 92.
Min. 4 do roka je povinná manikúra a pedikúra.
To, že ji někteří z Vás praktikují měsíčně a jiní se jí stále vyhýbají je na každém z nás,
jaký postoj k sobě zaujímáme.
Doslova, jak se rádi máme.
Jak se o svou ZAPŮJČENOU tělesnou schránku staráme,
která je propojena s naší psychikou, duševnem a pokud někde něco chybí nebo přebývá,
projeví se to zpátky na té schránce fyzické.
Mám na doporučení řadu let velmi schopnou paní, poskytující tuto dvoj-službu.
Sama se se mnou ráda radí, co má zlepšit.
Nyní si požádala o přesnější návodné řešení vhodné pro její sedavé zaměstnání
s pracovním pohybem pouze horní části těla.
Po každém pracovním dni má opouštět zaměstnání v pozici DÝCHÁNÍ
s tímto MYŠLENKOVÝM POCHODEM: nádech nosem - přijímám energii,
výdech ústy - zbavuji se naplavenin. Aplikovat ideálně při CHŮZI.
K tomu přidat výchozí pozici STOJÍCÍ SOCHA, ale místo rukou podél těla, je rozpažit
ve výšce ramen a s výdechem přetočit dlaně vzhůru a nechat na 9 nádechů a výdechů.
Rovnou si to zkouší a následně řekne:
"Dobrá, chápu, začnu zase chodit na jógu".
Ale ví, že když ji vynechá, má návod na Efektivní Využití Času A ....
pohybu s péčí pro každý přesun odkudkoli kamkoli.
PŘÍJEMné dny a za 10 dní neshledanou.
WV







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...