Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Pojďte si něco přečíst něco o pekle!

Dobrý den, 24. Února jsem byla s mou mamkou v pekle.:-) Peklo u vesničky Hlinsko.   V pekelné kuchyni jsme dostali vánoční cukroví a prohlídli jsme si knihu hříchů. Potom jsme šli každý na váhu a naštěstí si mě tam nenechali. Vše jsme si to tam pečlivě prohlédli a dostali jsme my dospělí černé pivo a děti kofolu v čertovské hospodě (kdo nechtěl pivo měl kofolu)   Potom jsme šli na druhý okruh (luciperovo doupě).:-D Tam se dá i ubytovat, ale my jsme šli jen na prohlídku. Tam byl  trochu větší kotel ve kterém byla voda.   Vyšli jsme na střechu kde byl krásný výhled. V pekle to bylo úžasný moc jsem si to tam užila.*wine* Na WC se ozývali pekelné zvuky a vše je tam hezky pekelně vyzdobený.   Doporučuji se tam určitě podívat je to tam zajímavé. Přeji krásný zbytek dne Eliška Kurková*heart*    

 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kafe, balneo a super ubytko v Jeseníkách

Související články