Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Obchvat Lubence

V minulých dnech jsme několikrát opakovaně byli zváni na akci pro veřejnost a to otevření dálničního obchvatu u Lubence.Bylo krásné počasí a protože to nemáme nijak daleko, tak jsme se jeli s kamarádem podívat. Tento obchvat mne velice zajímal, protože tudy často jezdíme a urychlí nám cestu. Přijeli jsme a vše se ještě připravovalo a dokončovalo Stánky, dětské skákačky a hry, trenažér na simulaci převrácení auta při nehodě atd. Prošli jsme si trasu a zastavovali se u stánků, kde nám ochotně vysvětlovali, jak a kde se bude po dokončení obchvatu pokračovat. Všichni byli milí a odborní. Při cestě zpět k autu jsme potkali mlůvčího ředitelství silnic a dálnic a také  místopředsedu vlády, ministra průmyslu a obchodu a ministra dopravy pana Karla Havlíčka. Samozřejmě jsme je poprosili o společné foto, což bez námitek přijali. Děkujeme. My jsme si to užili ajeli jsme spokojeni domů.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kafe, balneo a super ubytko v Jeseníkách

Související články