Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Nohy jako v bavlnce. Testovala jsem sandály Teva

Outdoorové módě moc neholduji a i přesto, že mám jsem sportovní typ a ráda chodím na výšlapy, vždy jsem si poradila s běžnými teniskami. Ale teď v létě to nebylo vždy komfortní. Zároveň jsem vždy trvala na černé nebo bílé proto, aby se hodily ke všemu. Sandály Teva mě velmi překvapily Slyšela jsem již v minulosti na ně chválu, zejména na kvalitu. Nicméně jakmile jsem vyzkoušela, nevzala jsem si je pouze na procházku do přírody, ale pak také na nákup a na cestu za přáteli. Mám ploché nohy a vybočený jeden kloub, v těchto botách se cítím jako v peřince, gumičky jsou pohodlné a boty vypadají dobře.  Boty jsem využila i na delší turistickou cestu v Chorvatskem, kterou jsem absolvovala s přítelem. Trošku jsem se bála, aby mi nové boty neudělaly puchýře, ale nohy se mi vůbec nepotily, a tudíž vůbec nedřely.  Doporučuji a dávám palec nahoru. :-D

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kafe, balneo a super ubytko v Jeseníkách

Související články