Recenze na sukni z Modino: Romantická a vzdušná volba pro letní dny
Ahoj Ženy,
Jsem zpátky z Itošky a než prohrabu fota, která jsem pořizovala, asi bude rychlejší vložit jiný příspěvek, který byl též na pořadí :-D
Než jsem odjela do Itálie, chtěla jsem si s sebou vzít nějakou vzdušnou sukni, nejlépe po kolena, protože jsem měla pocit, že by to bylo super romantické na fota :-D :-D
Neeee uplně ráda chodím hodiny po obchodních centrech, času jsem taky moc neměla a má skříň mi nenabízela nic romantického z mé představy :-D :-D
Na jedno doporučení jsem mrkla na e-shop Modino (www.modino.cz) a dost jsem se musela držet, abych zůstala jen u té požadované sukně :-D :-D
Určitě bych dala palec nahoru za rychlé doručení.
Kdyby jí měli ještě v jiných barvách, měla bych je už doma. Je super vzdušná, má i lehkou spodničku a celkem super praktická :-)
Mějte krásný start do nového týdne.
Mary *heart*



Zdroj foto: Mary Aušová







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...