Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Mělník

Jako malá jsem jezdila s našimi na lodi po Labi,

táta dělal lodníka u ČSPLO (Československá plavba Labsko - Oderská),

v Mělníku jsme často stáli a nejspíš se tam lodě nakládaly i vykládaly.

Co si ale hlavně pamatuji, z doby, kdy mi byly asi 4 roky, že jsem přelézala

z jedné lodi do druhé, spadla jsem a rozbila si hlavu.

V Mělníku.

Taky na to, že na stráni nad řekou rostly smrže. Mám pocit, že od té doby

jsem je nikdy naživo už neviděla. I když poslední roky začaly zase někde růst.

A tak dnes, kdykoliv jedeme přes Mělník, vzpomínám na svá dětská léta.

Stěhovali jsme se, když mi bylo necelých 5 let,

protože o dva roky starší brácha musel někde začít chodit do školy.

Mělník mám ráda, i když tam doprava často vázne.

A vždy se kochám pohledem nejen na řeku, ale i na zámek a vinice.

Hudlenka  

       

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kafe, balneo a super ubytko v Jeseníkách

Související články