Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Klatovy I

Z Nýrska, kde jsme byli tři dny u naší známé, jsme se přesunuli o kousek na sever...do Klatov. Tady jsme měli zajištěn pobyt od neděle do pátku v hotelu Centrál.Na tento pobyt jsme se moc těšili, protože Klatovami jsme většinou jen projížděli a neměli čas si toto město lépe prohlédnout. Samozřejmě jsem toho využil a vyrazil do ulic.. Zkratkou k náměstí a pak uličkami a parky. Na náměstí dominuje Černá věž a kostel neposkvrněného početí Panny Marie a sv. Ignáce. Dál jsem šel k Bílé věži a uličkou k Okrouhlici ve Vrchlického sadech. Dál kolem vlastivědného muzea k Pavilonu skla. Bohužel měli zavřeno...byl zrovna svátek sv. Václava.Pak jsem prošel Znovu Vrchlického sadem, kde je památník geologa Dr. Jana Krejčího. Jedná se o komolý jehlan s bustou Jana Krejčího. S krásnými dojmy a snad i obrázky z této procházky jsem se vracel na základnu...hotel Centrál

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kafe, balneo a super ubytko v Jeseníkách

Související články