Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jsou auta stále doménou pouze mužů? Už dávno ne...

  V poslední době jsem si všimla, že auto už není jenom doménou mužů, ale i my ženy jim do aut začínáme trošku mluvit :-) Což je asi správně, protože auto také denně používáme. Možná ho používáme dokonce někdy i více než muži. Nákup, každodenní vození dětí na kroužky a už víme co nám na některých autech vadí a co je naopak super. Myslím, že u aut hledíme více na praktické věci, co kde lze zapnout, jaké to má vychytávky apod. Už si tolik nepotrpíme na designu. Ale možná je to jenom můj názor a pletu se...  Více se zajímáme o to, jestli lze jednoduše připevnit autosedačku, kde přichytit nákup, jestli to má parkovací senzory a jaký je přehled při couvání :-) Prostě jsem ráda, že v dnešní době se o auta zajímají také ženy a některé magazíny jsou směřované přímo na ženy řidičky, např. www.zenavaute.cz nebo www.autokabelky.cz. Dokonce i recenze vozů už nejsou jenom doménou mužů, myslím, že recenze, kterou psala žena, kde není tolik technických, ale spíše praktických věcí, si asi přečtu raději.  Recenze vozů, které psaly ženy: Recenze vozu Mitsubishi Outlander od maminky co ráda běhá Recenze Mitsubishi Outlander od paní Lucie Rodinná recenze vozu Kia Sportage   Všem řidičům přeji šťastnou cestu a hlavně bez nehod.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kafe, balneo a super ubytko v Jeseníkách

Související články