Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jezírko Košutka

V Plzni jsme už byli mnohokrát. Když jedeme domů, tak na kraji Plzně je bývalý lom a nyní jezírko Košutka. Už několikrát jsme chtěli toto místo navštívit, ale vždy jsme byli už unaveni a moc se nám stavět nikde nechtělo. Jednou to přeci jen vyšlo a tak jsme konečně tento zajímavý kousek přírody viděli. Prošli jsme se parkem a pokochali soškou andělíčka. Nabídku koupání jsme odmítli. Krásné romantické místo ke koupání. Pláže především travnaté, vstup do vody pozvolný, písčitý. Poblíž dětské hřiště a restaurace. V blízskosti je také dětské hřiště Košutecké jezírko.
Soška Andělíčka je z roku 1937. V místě je dnes kopie. Socha byla obnovena 26. dubna 2013.
 

 
 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kafe, balneo a super ubytko v Jeseníkách

Související články