Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Indie podruhe

Tak je to tu zase. Jeste drive nez dokoncim vypraveni z cest minulych, zacnu vypraveni z cesty nove. Ano, je to tak.. :) Opet sedim v metru na  ceste na prazske letiste a pak odlet do Indie.  A jak se to stalo?? No ja vlastne ani nevim. Asi osud tomu chtel a vyslal me zpet do Indie si vyridit neuzavrene ucty :) Diky me super vedouci, ktera vyslysela me prani, o kterem jsem vlastne ani nevedela jestli ho myslim vazne, mam dva mesice volna a letenky do do dalekych Himalaji, tentokrat do Assamu. Stejne jako minule bylo rozlouceni kratke, mile a vlastne z meho pohledu nepotrebne, protoze az do posledni chvile jsem o ceste moc nepremyslela :) az do ted jsem si totiz vubec neuvedomovala, co me zase ceka.. Dva mesice bydleni v batohu a noseni domecku na zadech, jako sneccci nosi ulitu. Tajne doufam, ze nenastanou zadne komplikace a vse bude fajn. V zaludku mam nejakou zabu, ktera porad vydava divne zvuky, curat beham kdykoli je moznost a divim se, ze se jeste nedostavil prujem :-D Cestovni horecka uz se konecne zacala hlasit. Snazim se meditovat, abych se trochu zklidnila. Asi si sahnu do batohu pro Bachovy antistresove kapky od moji maminky :-D  Me vykladaci karty mi na cestu s sebou prispudily skritky, tedy poprat se vecmi, ktere vnimam jako sve nedostatky.. no potez :-D To jsem tedy zvedava, co me ceka.  Zatim mam zarizene pouze spani u jednoho kluka z univerzitniho kampusu v Guwahati. Uz mi psal, co bych si dala k veceri :) no neni to bajo, ze se o me takhle stara a to me jeste ani nezna :-D tesim se na nove zazitky at budou jakkoli peprne :-D  Mejte se krasne a ja se pokusim hlasit i behem teto cesty

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kafe, balneo a super ubytko v Jeseníkách

Související články