Naše putování Středočeským krajem nás zaválo na zámek Hořovice.
Přiznám se, že jsme jeli mnohokrát okolo, než jsme se tam zastavili.
Nový zámek se zámeckým parkem ve městě Hořovice je původem raně barokní objekt.
Jeho správu v současnosti zajišťuje Národní památkový ústav,
tudíž je ve vlastnictví státu.
Zámek je přístupný veřejnosti a pořádají se na něm různé společenské akce.
Je chráněný jako kulturní památka a národní kulturní památka Česka.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...