Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Den na návštěvě

Asi to každý zná - návštěva. Pro mě je to odreagování. Tedy, podle toho jaká návštěva. A tady vám dám pár tipů. Abych řekla pravdu, vždycky vezeme sebou cestovní postýlku, ale nakonec to skončí tak  že spolu usínáme v posteli spolu. Návštěva tety je vždy príma *smile* vždycky jdeme ven. U mojí mamky je návštěva super, má tam hračky a moje maminka si s ním vždy ráda hraje. To i tatínek. Vždy ho rádi vidí. :) Jinak je to jejich první vnuk. No, vydržel by u nich celý týdny. Má je strašně moc rád. To u mojí babičky moc dlouho nevydrží... Hraje si, leze... Má je rád, ale přece jenom ho tam všechno brzy omrzí... Vydrží tam přes den a vždy je na mě. Ale hraje si tam rád :-) A u kamarádky vydrží také dlouho. Tedy, když kamarádka přijela na návštěvu. Návštěva u ní nás teprve čeká. Ona si s ním hraje a zajímá se o něj. *heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kafe, balneo a super ubytko v Jeseníkách

Související články