No ano, většinou jsem na sebe naštvaná, že mám nějaká ta kila navíc. A pořád si opakuji, že mi to vadí a že musím zhubnout. Pravdou ovšem je, že si to vyčítám už dobrých pětatřicet let a nic, žádný posun. Možná to bude tím, že nejčastěji si to říkám v cukrárně s kávičkou a dortíkem... :-(
Jednou ale byla moje kila navíc výhodou! Bylo to při letu vrtulníkem u Viktoriiných vodopádů v jižní Africe. Řeka Zambezi tam vytváří naprosto úchvatné přírodní divadlo, ale o tom více až jindy. Společně s dalšími čtyřmi lidmi z naší skupinky jsem se tedy vypravila k vrtulníku, abych viděla vodopády shora...
... a na heliportu nás všechny nejdřív zvážili...
Upřímě řečeno, chvíli jsem se styděla za to, že z nás pěti lidí vážím nejvíc, ale co už, že ano? A pak přišla ta výhoda! Zatímco oni čtyři se mačkali vzadu a snažili se udělat slušnou fotku, já se roztahovala vedle pilota. Ten se na mě celou dobu uculoval (silné ženy mají Afričané rádi) a gesty mi naznačoval, abych si ukázala, kam má nad vodopády letět. Tak vznikly tyto fotky.
Nebuďte proto smutné, že nemáte postavu snů! Člověk nikdy neví, kdy se to bude hodit!







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...