442

Blíží se druhý letošní úplněk, úplněk v Panně nastává v sobotu 27. února ráno, chvilku po čtvrt na deset. Energeticky bude trošku náročný. Proč? Panna touží po pořádku, čistotě a dokonalosti snad ve všem, jenže Ryby (v nich je Slunce) mají své priority docela jinde. Vodní znamení Ryb jde na opačnou stranu. Chtějí jít opravdu pod povrch, naslouchají své intuici a silně je volají i podvědomé programy a poznání životního směru.

Zrcadlení

princip zrcadleni

Slyšeli jste někdy o principu zrcadlení? Věřím, že ano. A pokud ne, tak kolem úplňku v Panně ho zažijete na vlastní kůži, hlavně ženy. Princip zrcadlení spočívá v tom, že vám druzí přesně ukazují to, co vy sami nemáte zpracované, vadí vám na vás samotných (ať už si to přiznáte či ne) nebo co právě prožíváte a jak působíte na jiné. Ať už vás v životě tíží cokoliv, přijměte to, odpusťte a nechte potlačované emoce vyplout na povrch. Pokud to zvládnete, pak jako mávnutím kouzelného proutku uvidíte proměnu vašeho okolí. Minimálně uzavřený partner se „najednou“ změní. Ve skutečnosti se však stane to, že si nebudete šlapat po svém štěstí a ničit své vlastní zdraví negativními emocemi a pocity (hněv, strach, žárlivost, vina, křivda,…).

Nevíte si rady v nějaké situaci? Potřebujete nasměrovat? Pak se ke mně objednejte na konzultaci.

 

Aha momenty
do hloubky navede uplnek v Panne
Tento úplněk v Panně s sebou ponese také spousty uvědomění. Najednou budete mít pocit, že pokud se zamyslíte, tak získáte jasné a logické odpovědi i na otázky, které vás dlouho trápily. Aby to mohlo proběhnout, věnujte si čas o samotě a v klidu. Je potřeba jít hodně hluboko do vlastních pocitů a emocí. Stojí to za to, vždyť to je to, co vám poslední dobou docela dost chybělo a nějaký ten kámen ze srdce potřebuje shodit snad každý.

Jak na intuici?

Jak se nacítit sami na sebe? Jak využívat svou intuici naplno? V těchto ohledech vám pomohou výkladové karty Magie života. S mou pomocí si je vyrobíte a naučíte se v nich číst. Najdete je na mém webu v záložce Kurzy a služby.
 

Pozor na jídelníček
Panna nejvíce ovlivňuje trávicí systém, proto se pro jistotu vyhněte jakékoliv zátěži pro organismus. Strava by měla být lehká, ideálně bez masa, masných výrobků a také s méně tuky a cukry. Rychlému občerstvení a polotovarům se obloukem vyhněte. V tento den si neplánujte ani operace, hrozily by komplikace, špatné hojení ran a silnější krvácení. Jste-li zkušenější, můžete využít úplněk v Panně rovnou na půst. Nemáte-li s tímto zkušenosti, pak začněte odlehčeným dnem. Začnete třeba jen s čistou vodou a rýží, nebo s ovocem a ovocnými šťávami. Vaše tělíčko vám určitě poděkuje a organismus krásně pročistíte a nastartujete.
Trápí vás nějaký zdravotní problém? Kontaktujte mě, nasměruji vás ráda do správných rukou, nebo pomohu já sama.
 

Chladný úplněk v Panně = sněžný, či hladový úplněk

snezny uplnek, hladovy uplnek v Panne

Tomuto úplňku uprostřed zimy staré keltské národy říkaly sněžný. Je obvykle tím nejchladnějším v celém roce. Staří indiáni měli pro něj ještě méně lichotivý název. Pro ně to byl hladový úplněk. Lovit bylo v tomto čase obtížné a tak se zásoby potravy rychle ztenčovaly. Křesťané na tuto tradici navázali po svém, říkali mu jednoduše postní. A popravdě, asi vhodnější období pro půst bychom těžko hledali. Abych to na závěr trošku zpříjemnila – postavení planet slibuje také krásný romantický čas. Obzvlášť vodní znamení zažijí pořádnou vášeň.
Přeji láskyplný konec února, nejen za úplňku v Panně!
S láskou Vaše čarodějka Dana Chara Kratochvílová
 
P.S.: Více inspirace, rad i pomoci najdete také na dalších místech, kde tu pro vás jsem. Na Facebooku a Instagramu jsem jako Magie šťastného života a Youtube pod svým jménem.
Foto: pixabay.com

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account