Je neděle večer. Píši blog, přemítám, co všechno se stalo tento týden a již tradičně mám pocit, že rozhodně nevydá ani na odstavec. Hodně práce i několik radostí. S týmem Žen s.r.o. jsme se poprvé sešli v plném složení na nové adrese, a to včetně našich “spolubydlících” ze Stars Events. Z plánovaného meetingu vyplynulo krásné, podnětné setkání v přátelské atmosféře, za což děkuji oběma týmům (a Cateringu Zdravě za jejich výborný catering). V Testuj.to jedeme také v plném pracovním nasazení a mám radost z nové spolupráce, kdy jsme spustili testování na www.tn.cz!

Ale to, co by mohlo vydat na dva blogy, byl můj víkend… Po dlouhé době jsem byla úplně sama. Přebírala jsem a uklízela vše, co ještě šlo. V sobotu večer jsem se zasekla u knížek, zapálila krb a otevřela i ty už tolikrát pročtené. Tentokrát tedy přidávám tipy na knížky, které rozhodně nikdy na Knihobot nepošlu, protože se k nim budu vždycky moc ráda vracet.

Abychom se více pochopily aneb nedoporučeno mužům!

Cesta císařovny, Ulja Krautwald, Li Christine / TOPka – mám ji úplně v salátovém vydání, už jsem ji půjčila mnoha kamarádkám, ale málokterá dočetla, takže berte jako výzvu, jestli tohle vědění dáte 😊

Dále pak:

Síla je ve vás, Louise L. Hay

Cesta ženy k bohu, J. Borysenko

Měj se ráda, Louise L. Hay

Foto: se souhlasem Evy Čejkové

Pro všechny hledající porozumění lásce

Známe se celé věky, Andrea Homolová / Tak toto zrovna louskám, má to přes 600 stran, ale čtu na přeskáčku dle kapitol, co mě zrovna zajímá a každopádně přímo Andrea je ta, která mě fakt zajímá a rozhodně o ní jednou chci tady také napsat.

Dále pak:

Kvantová láska, Laura Berman

Umění milovat, Erich Fromm

Když je nálada na něco složitějšího

Inteligence duše, Artho S. Wittememann / Pořád mám na nočním stolku a moc ráda otevírám a aplikuji různá cvičení, která autor doporučuje a učí, jak si správně povídat… nejenom s duší.

Dále pak:

Moc přítomného okamžiku, Eckhart Tolle

Emoční inteligence, Daniel Goleman

Vědomý rodič, S. Tsabary

Plán vaší duše, Robert Schwartz

Přechod čarodějů, Taisha Abelarová

Na odreagování

Kniha radosti, Jeho Svatost Dalajláma a arcibiskup Desmond Tutu / Cokoliv od Dalajlámy prostě musíte mít v knihovně! Všechno se krásně čte a je tak „jednoduché“ a lidské, že by se zasloužilo toto jako povinná četba rodičů dětem před spaním.

Dále pak:

Dej a bude ti dáno, Bob Burg & John David Mann

Foto: se souhlasem Evy Čejkové

Indiánská inspirace

Tančit sen, Jamie Samsová / Taky moje TOPka, četla jsem 2x a ještě jsem ji nedočetla, tj. nejdříve jsem se sekla v půlce, pak už téměř před koncem, tak se těším, až přijde čas a poberu ji až do konce…

Dále pak:

Třináct klanových matek, Jamie Samsová

Duše indiána, Ohiyesa

Hlas poznání, Don Miguel Ruiz

Něco málo z románů

Musela jsem zemřít, Anita Moorjani / Tohle je fakt hustý příběh (jak by řekl můj František) dle skutečné události, takže pokud máte chuť na něco těžšího a silného a věříte v dobré konce, tak rozhodně doporučuji!

Dále pak:

Bůh chodí po světě vždy inkognito, Laurent Gounelle

Klid je síla, řek tatínek, Zdeňka Fantlová

Gottland, Mariusz Szczygiel

 

A pokud náhodou nečtete, zapněte Netflix. Ujíždím si tam na jednom seriálu, který rozhodně doporučuji – Outlander, v překladu Cizinka.

Foto: se souhlasem Evy Čejkové

Tagy:
7 Komentářů
 1. EsterNováková 12 měsíců ago

  Já si když čtu, tak si musím zároveň dávat nějakou odměnu. Jako třeba za každých deset stran si nabídnu https://www.cokoladovnajanek.cz/cokoladove-bonbony/ čokoládové bonbóny. Jsem pak motivovaná nepřestat číst a to mě opravdu hodně baví. A jak to máte vy? Co vy třeba děláte a nebo jíte když si zrovna čtete?

 2. Lenka Hudečková 12 měsíců ago

  Evi, díky Vaše tipy na dobré čtení…

 3. EsterNováková 12 měsíců ago

  No a nemáte tam také nějaké knihy zaměřené na knihy o investování? Myšleno třeba jsme teď četla na https://www.julu.cz o investování s měsíční splátkou a hodně mě to zaujalo. Ráda bych si totiž nechala peníze zhodnocovat, jen co je pravda. Má někdo zkušenost, prosím?

 4. Romana Mlynářová 12 měsíců ago

  Pěkný týden, také se snažím čist, dostala jsem knuhy od mnicha, zajímavé čtení.

 5. NelaVávrová 12 měsíců ago

  paráda, jen si musím najít čas …. 😀

 6. KláraOdehnalová 12 měsíců ago

  Skvělé tipy na knihy, ráda se budu inspirovat.

 7. Jaroslava Korpášová 12 měsíců ago

  Knížku musím vzít do ruky každý den, ale mám krapet jiný repertoár. Ze zmíněných jsem četla a vlastním jen Gottland. Je pravda, že posledních 10 let si spíš knížky půjčuji, než bych je kupovala. Doma by je nebylo již kam dávat a navíc, k málo které mám čas se vracet, tak mi zápůjčka v knihovně či od přátel stačí.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account