Prostřednictvím sociálních sítí ho sledují tisíce lidí, bezpočtu z nich pomohl. Maťo Kolenička, nesmírně empatický muž, který celý život pomáhá lidem jako kouč a mentor, ale sám o sobě není zvyklý mluvit. Možná proto o něm lidé tak málo ví. Eva Čejková se to rozhodla změnit a člověka, který ji inspiroval vyzpovídala. I když se znají spoustu let, sama byla mnoha jeho životními zlomy hodně překvapena.

Lektor, který z vás dostane maximum

Maťo působí také jako lektor a věřte, že na jeho kurzech se rozhodně nudit nebudete. Dokáže své posluchače dokonale vtáhnout do děje, navodit skvělou atmosféru a dostat z nich maximum. Možná i to, co sami netušili, že v nich je. „Jsem přesvědčený, že každému se dá pomoct,“ říká Maťo a dodává, že on sám dospěl průšvihy.

V rozhovoru se Evě svěřil s tím, jak dlouhou dobu bojoval s alkoholem i s problémy, které řešil s rodiči. Velmi lidský rozhovor, ostatně jako je on sám, vám odpoví na otázku, proč tolik lidí vyhledává jeho služby. „Nejvíc mě naplňuje, když mi klient řekne, že jsem mu změnil život. To se nedá žádnými penězi zaplatit,“ svěřuje se Kolenička s hlavním důvodem, který ho pohání dál. Podle něj i spousta bohatých lidí, kteří mají zdánlivě vše, nemá naplněný život. „Je potřeba vždy najít tu harmonii a duševní rovnováhu,“ dodává.

Sledujte další rozhovory z Talku (z)lomu na našem YouTube kanále nebo na Streamu. Poslechnout si je můžete také na různých platformách jako podcast.

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Tagy:
3 Komentářů
  1. Inspirativní rozhovor

  2. Romana Mlynářová 2 roky ago

    Rozhovor plný inspirace.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account