Máte při pohledu do zrcadla ze svého účesu tak trochu depresi? To se dá snadno napravit. Podpořte výživu, hydrataci, lesk i zdraví svých vlasů pomocí avokádového nebo granátového jablka. Ani takový esenciální cedr ale není marný!
Zase jste neodolali a koupili si v drogerii ten propagovaný šampon i s kondicionérem, jenže slibovaný efekt v nedohlednu? A co víc, stalo se to už po několikáté! Ano, je to sice k naštvání, ale nenechte si tím zkazit náladu. Kvalitu vaší hřívy totiž mohou podstatně zlepšit i přírodní oleje, jež se účinkem rozhodně neminou. Jaké konkrétní koruně krásy poskytnou láskyplnou péči i famózní benefity?
Olej z granátového jablka jako ochránce
„Granátový olej“ je unikátním produktem, který vykazuje silnou antioxidační aktivitu, proto je skvělým ochranným prostředkem proti nepříznivým vnějším vlivům, a to včetně UV záření a chemikálií obsažených v kosmetických produktech. Sluší se dodat, že složení tohoto voňavého pokladu rovněž revitalizuje kadeře, zatímco zabraňuje vypadávání a stimuluje folikuly k růstu. Nelze mu odepřít ani to, že dodává hydrataci a úžasný lesk.
Avokádový olej napravuje škody
Tekutý zázrak získávaný z avokáda obsahuje zdravé tuky, aminokyseliny, bílkoviny a vitaminy A, D, E a B6, což z něj dělá spolehlivého „opraváře“. Tyto látky ve vzájemné spolupráci báječně uzdravují poničené vlasy, vyplňují jejich trhliny a zacelují rozdvojené konečky. Cennou vlastností tohoto zkrášlujícího elixíru je i to, že bojuje proti „krepatění“ kštice a usnadňuje její rozčesávání. Dáte mu šanci?
Esenciální cedr proti lupům
Možná máte tento „tekutý strom“ v povědomí jako alternativní metodu léčby nachlazení, jelikož usnadňuje vykašlávání, vykazuje baktericidní účinky a tlumí kašel. Ano, máte jistě pravdu, tím však jeho schopnosti ani zdaleka nekončí. Tenhle všestranný parťák totiž sklízí úspěchy i v boji proti lupům! Dokáže také regulovat produkci mazu na pokožce hlavy, je proto vhodný jak pro mastnou, tak i suchou hřívu.
Foto: Shutterstock
Autorka: Karolína Dostálová

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account