Přijala výzvu a stala se na několik týdnů trosečnicí v rámci reality show Survivor. Ačkoliv už je Ornella Koktová zpět v civilizaci, rozhodně nezahálí. Jako manželka, maminka tří dětí, milovnice koní a podnikatelka k tomu nemá ani moc příležitostí. Tato žena, která se nebojí říct svůj názor, v rozhovoru prozradila, jaké má nyní plány nebo který hmyz ji při pobytu na ostrově překvapil.

Ornello, jsi doslova k nezastavení, co tě v nejbližší době čeká?

V blízké době mě čeká cesta na veletrh FOR BEAUTY s mojí firmou Boobee, která ve své podstatě pomáhá ženám k vysněnému dekoltu. S nadsázkou říkám, že tak trochu krademe práci plastickým chirurgům, protože i z povislejších prsou udělá Boobee plný dekolt s push-up efektem bez použití podprsenky.

Už chvíli jsi zpět doma. Jak probíhala aklimatizace po pobytu na ostrově? Už jsi „naskočila“ zpět do běžného režimu?

Aklimatizace proběhla velice rychle, protože mám doma tři děti a ty očekávají ihned 100% fungující maminku. Takže třeba hned druhý den po příletu jsem svým miláčkům upekla na oslavu mého návratu dort a pěkně jsme doma řádili.

Co jsi o Survivoru ještě nikomu neřekla?

Asi to, že tamní tropické vosy si udělaly hnízda všude po zemi na “našem ostrově”. Ale tohle nejsou ledajaké vosy. Ony se totiž umí vyhýbat doslova každému kroku. Není to jako u nás, když člověk potká na trávě vosu a hned dostane žihadlo.

Jaký největší beauty „luxus“ jste si se spoluhráčkami na ostrově dopřávaly? Pokud tedy vůbec něco takového jde.

Když máte opravdu mladý kokos, jeho vnitřek je takový hodně měkký. Takže jsme si z toho zkoušely udělat „kašičku“, kterou jsme si s holkama potřely obličej a říkaly tomu pleťová Survivor maska.

Foto: se souhlasem Ornelly Koktové

Kdo má podle tebe vždy dokonalý make-up a naopak?

Řekla bych, že vévodkyně Kate. Líbí se mi její styl a to, že se nelíčí až příliš. Já osobně nejsem fanynkou těch tmavých, někdy až černých kontur na rtech. Kate je v tomto nadčasová.

Co v nejbližší době plánuješ a kde tě můžeme vidět?

Kromě samoobsluhy, stáje a před školou? Buď v Barrandovských ateliérech nebo na zmíněném veletrhu FOR BEAUTY, kde budu přítomná celé dva dny. A jelikož budu bez dětí, budu si moct s lidmi i popovídat. (smích)

Proč bys doporučila návštěvu veletrhu FOR BEAUTY?

Určitě proto, že se na něm dozvíte plno nových věcí. Sama jsem tento veletrh navštívila několikrát a vždy jsem si domů odnesla něco nového, co jsem ještě neznala. Jsem přesvědčená, že je pro ženy přínosem. Osobní zkušenost je prostě daleko lepší, než jen četba a listování v časopisech.

Jaké je tvoje největší beauty faux pas?

Asi použití růžové tvářenky. Bylo mi 17 a úplně jsem to nevychytala, takže celkový look pak vypadal trochu jako z filmu Mrazík. (smích)

 

Zdroj: ABF a Ornella Koktová

Foto: se souhlasem Ornelly Koktové

Tagy:
1 Komentář
  1. Iva Pekařová 3 týdny ago

    Na veletrhu květin jsem se také třeba dozvěděla to že takový rozvoz květin by ve vztahu měla být naprostý standard. Tak teda nevím jak u vás ale u nás nic takového už dlouhou dobu nefunguje. Nevím vůbec kde je chyba. Myslíte si že to je mužem nebo i ženou?

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account