276

V září byla na trh uvedena nová česká pánská kosmetika a ŽENY s.r.o. byly u toho. KOOLMAN se v mnohém liší od produktů běžně dostupných na trhu. Autorem a spolutvůrcem této nové řady je vyhledávaný kosmetik Petr Pity Krejczy, který začal s jejím vývojem na základě zkušeností svých zákazníků i svých vlastních. Na téma mužské péče, a to nejen o pleť, ale také o intimní partie, se příliš nemluví a je to chyba. I pánové o sebe chtějí a potřebují pečovat.

Petr Pity Krejczy se kosmetikou profesionálně zabývá více než dvanáct let a mezi jeho klienty se stále více objevovali muži, kteří si stýskali, že neexistuje žádná ucelená řada kosmetiky, kterou by mohli používat. Zároveň z rozhovorů vyčetl i problém nedostatečnosti produktů v oblasti pánské intimní hygieny. Pustil se tedy se svým týmem do vývoje přírodní kosmetické řady určené přímo pro potřeby moderního muže.

Po třech letech spatřila světlo světa řada obsahující pět produktů, které mužům umožní jednoduše a účinně zlepšovat kvalitu jejich pleti a pečovat o intimní partie. Připravuje se však i její rozšíření o vegan sprchový olej. „Mezi mými klienty začínají převažovat muži a jelikož pro nás chlapi na trhu nic nebylo, hlavně tedy pro intimní hygienu, tak jsme si s týmem sedli a vymysleli řadu pro muže, která obsahuje všechno, co chlapi potřebují. Od přípravků na intimní hygienu až po celodenní hydratační krém. Muži už nemusí rozlišovat denní a noční. Šetřím jim práci,“ přibližuje Petr Krejczy, co stálo za zrodem této nové kosmetiky.

Jednu z předností kosmetiky Koolman zmínila hned na začátku křtu jeho moderátorka Miluška Bittnerová. „Přijde mi nespravedlivé, že kosmetika pro chlapy má dvě molekuly kyseliny hyaluronové, což je o jednu víc, než máme my, ženy. Pardon, ale na co to ti chlapi potřebují? Já to přece potřebuji víc. Ale Pity mi slíbil, že mi dá Koolmana pro manžela, tak já to beru. Manžel ať si nechá svůj intimní gel a já si beru dvě molekuly,“ postěžovala si s humorem sobě vlastním. A vůbec nepřeháněla, neboť mladistvý a svěží vzhled je důležitý i pro muže a jelikož jejich pleť není tak jemná jako u žen, obsahuje anti-ageing sérum dvoumolekulární kyselinu hyaluronovou kombinovanou s antioxidačními rostlinnými extrakty. Přípravek je přírodní, rychle se vstřebává, pleť zpevňuje a hydratuje.

Revolučním přípravkem celé řady je bezesporu INTIMAN, pěna pro intimní péči s regeneračními účinky, která pečuje o citlivá místa mužů. Pěna má antibakteriální účinky a obnovuje přirozenou mikroflóru na intimních místech. Mluví-li se o péči o intimní partie, je to zpravidla v souvislosti se ženami, ale i pánové se o sebe musí starat “tam dole” a Intiman jim to umožňuje.

Pleť mužů i žen je každý den vystavena působení mnoha nepříznivých vlivů, proto je zde 100% přírodní čisticí pěna, která zanechá pokožku čistou, svěží a hydratovanou. A jelikož se pánové nechtějí zaobírat tím, jestli mají ráno použít ten či onen krém a večer jiný, přináší Koolman vysoce účinný 24hodinový hydratační krém s kaviárem, který mohou použít kdykoliv a ochrání tak svou pleť před toxiny z životního prostředí. Krém zároveň zpomaluje proces stárnutí a obnovuje buněčnou strukturu.

A nyní dobrá zpráva pro ženy, ačkoliv je většina produktů Koolman formulována jen pro mužskou pokožku, najde se v ní také něco, co se hodí do dámské kosmetické taštičky. Jedná se o IT oční gel, který osvěžuje unavené a nateklé oči prostřednictvím jedinečné kombinace přírodních látek, které stimulují cirkulaci krve v očním okolí. Gel tak pomáhá redukovat vrásky, pokožku hydratuje a díky chladivému efektu jej oceníte například při dlouhé době strávené u počítače.

Pánská kosmetika KOOLMAN je přírodní, obaly jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu a výrobky se hodí pro muže všech věkových kategorií. Na nás udělala takový dojem, že jsme si ji nemohly nechat pro sebe, proto ji najdete i na našem MARKETU ŽENY s.r.o. A jen malá připomínka na závěr, Vánoce se nezadržitelně blíží, tak potěšte svého partnera, manžela, tatínka či bratra krásnou a praktickou dárkovou sadou. Dopřejete jim tak péči jak z kosmetického salonu v pohodlí domova a možnost cítit s skutečně výjimečně. Oni pak budou lépe připraveni čelit výzvám dnešního světa a jistě vám za to poděkují.


Mezi klienty Petra Pity Krejczyho patří skutečně mnoho známých osobností a několik z nich se stalo kmotry nové pánské řady KOOLMAN. Můžeme zmínit Karla Voříška, Jiřího Krampola, Zuzanu Bubílkovou, Reginu Rázlovou, Petera Pechu či nového Muže roku Lukáše Vyšehrada. Například stále krásná herečka Reginy Rázlové si cení nejen toho, že se Pity dokonale postará o její obličej, takže se i druhý den ráno probudí rozzářená, ale i jeho schopnosti předávat energii a nedrbat.

Foto: ŽENY s.r.o., Coolcosmetic s.r.o.

Tagy:

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account