Na originálně zabalený vánoční dárek, nepotřebujete drahé pomůcky, vystačíte si třeba s papírovými taškami, ve kterých vám přivezli nákup, nebo s obyčejným, hnědým balícím papírem. Když k tomu přidáte režný provázek a pár větviček, vykouzlíte balíček, na který je radost pohledět. *gift*
Větvičky, šišky, nebo koření a la mašle 

Balíček jako perníček
Pro výtvarně nadané může být výzvou ručně zdobený balíček. Krásně vypadá bílá fixa na tmavším, nejlépe recyklované papíru či krabici. Tenhle balíček už žádný obal nepotřebuje. 🙂 Pro ty z vás, kdo zdobí vánoční perníčky, to bude hračka!

Dary z přírody, co vydrží
Takhle větvička jen tak neuvadne 🙂 Volte jeřabiny, nebo tis, ty v pohodě vydrží zabalení dopředu, či převoz v autě. Záležet si dejte na omotání provázkem, měl by tvořit cik cak efekt ve středu, nebo na jedné straně balíčku. 

Vánoční nádech podtrhne samolepka ve tvaru hvězdy, nebo zlatý, či stříbrný sprej imitující sníh… vše seženete ve výtvarných potřebách. 

Tak trochu Amerika
Na cukrové homole si v Česku moc nepotrpíme, nicméně podívejte se, jak hezká a tradiční je kombinace červeno-zelené. 

Vánoční razítko jako od Ježíška
Detail vánočního razitka je moje srdcovka *heart* a nemusí jít jen o nadpis. Podívejte se jak snadno si vyrobíte razítko z brambory!

Fotoinspirace: Pinterest
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account