Milované ženy, jak letos oslavíte Beltain? Jak přivítáte počínající období tepla, milovaní, rozkvětu a úrody? Co takhle onu vášeň v žilách, plodnost a hojnost, které přináší jarní a letní období, probudit a uctít samy v sobě tancem, tvořením a spojením s přírodou v kruhu žen?

Zveme Vás na VÍKENDOVÝ KRUH na Valašsku zasvěcený bohyni Deméter s tématy hojnosti, plodnosti, kreativity a tvořivé sexuality. Probudíme v sobě spící živel a také si kolem ohnivého živlu zatancujeme!

Ženský kruh se bude konat přes noc v krásném prostředí obklopeném bělokarpatskou přírodou. Čeká Tě hodně pohybu, tanec kolem ohně, krásné rituály na podporu plodnosti a kreativity, ženské tvoření, jóga a meditace. To vše v láskyplném kruhu inspirativních žen jako jsou Judita Berková, Marta Vančuříková, Lucie Žilkayová, Andrea Rubin Smělíková a další vzácné bytosti.

 
Oživíme svoje těla, vypneme hlavu, načerpáme sílu z přírody, probudíme svou ženskou divokost, rozproudíme v sobě novou energii a vášeň do života! Jedeš s námi?

 

Podrobnější program a přihlášky najdeš na této stránce: http://www.laqs.eu/tanec-joga-meditace-ritualy/

Neotálej. KAPACITA OMEZENA!

TĚŠÍME SE NA TEBE!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account