Letošní rok 2020 je pod vládou tarotové karty Císaře. A já mám ohromnou radost, protože všechny kvality císaře se mi letos budou dost hodit. Znáte to, jak si řeknete, že do svého života zavedete pravidelnost a důslednost na různé bázi?

Jakože budete jít 3x nebo 5x denně, budete spát 8 hodin, 3 týdně skočíte do fitka, nebo že se naučíte cizí jazyk? Nebo že budete psát pravidelně co 14 dní článek (jako já:D) či budete každou neděli chodit k babičce na oběd?
Tak či tak pravidelnost a její dodržování to už nám hraničí s disciplínou a právě tohle je vlastnost, která je vlastní císaři. To, když něco odsejpá, protože je to předem daný, jasně stanovený a ohraničený, tzn. má to pravidla a hranice.
Je zajímavý, že já jsem si letos dala mezi své cíle to, abych se vrátila zpátky ke svému zdravému jídelníčku a to, že chci spát minimálně denně 7,5 hodiny. A zatím to jde dobře, poměrně bez přemlouvání.
Tak vás chci letos povzbudit, že pokud si dáte realistický cíl, který vás sice nebude úplně šetřit, ale zároveň ani drtit, máte velkou podporu zvenčí, protože to letos prostě půjde. A pokud nepůjde, tak vás rok 2020 bude trénovat v tom, abyste se pravidelnosti, disciplíně a stanovování a dodržování hranic co nejvíc učili.
Vůbec celý rok 2020 bude odkrývat témata spojená s kvalitami císaře. Nebude to jen o disciplíně, hranicích a pravidlech. Ale bude to také o pevnosti, mužské síle, akci, dokončování projektů, trváním si na svém, strategii, praktičnosti a pragmatičnosti.
Nakonec to, proč skutečný císař může vládnout druhým je proto, že dokáže spolehlivě vládnout sám sobě a svému životu.
Rok 2020 nás zve k tomu, abychom usedli na trůn svého života my a vystrnadili tak nezvané hosty v podobě druhých lidí, zlozvyků, strachů, lenosti a neužitečné minulosti.
Hodně zdaru! ????
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account