Bachovy květové esence

Ženy, pokud se vám nedaří zvládat emoce podle svých představ, zkuste Bachovky!

Jsem hodně emotivní člověk a jsem za to ráda. Nechtěla bych být “studený čumák”. Jenže tentokrát jsem cítila, že to je přes čáru. Samozřejmě nešlo o radost, něhu nebo nadšení, to bych neřešila 😉 Šlo o hněv a vztek. Na své nejbližší. Moc jsem se tím trápila a nedokázala jsem se ovládnout. Pak jsem od známé slyšela o Bachových esencích. Něco jsem si o nich přečetla na internetu a rozhodla se to zkusit:
Bachovy květové esence se využívají v moderní přírodní léčbě – Bachově květové terapii.

Tuto metodu vyvinul Angličan MUDr. Edward Bach v 30. letech 20. století. Prostředkem této přírodní terapie je 38 druhů rostlinných esencí, které reagují na všechny negativní stavy lidské psychiky. Tato alternativní květinová terapie je postavená na filozofii, že psychický stav člověka ovlivňuje stav tělesný, tedy fyzické onemocnění může být živeno emocionální nerovnováhou člověka. Tato metoda dokáže i skvěle doplnit klasickou lékařskou péči. Bachovy esence (též Bachovy kapky či Bachovky) pomáhají bojovat proti negativním stavům mysli, jako jsou deprese, psychická vyčerpanost, úzkost a další. (zdroj: www.kotabova.com)

Nešla bych do nějakých předem připravených směsí, ale domluvila jsem si schůzku se zkušenou terapeutkou, která s pomocí jednoduchého svalového testu definovala působení problému a podle toho mi namíchala kapičky na míru. Zabírají! Už mi docházejí, a tak si musím znovu objednat… A myslela jsem, že by mohly třeba pomoci i některé z vás. 😀

A jaké zkušenosti s Bachovými květovými esencemi máte vy?

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account