148

Když o tom přemýšlím, je to úleva. Vědět (nebo věřit), že jsou stále s námi. Źe nás ani na vteřinu neopustí a neopustili. Ano, andělé. 
 
V těžkých chvílích jsem nalezla útěchu ve spirituálních knihách od Doreen Virtue. A znovu se v průběhu těch 10 let k nim vracím. Když je mi těžko, ale i prostě jen tak. Napadlo mě, že by možná některá z Vás toužila si knihu od této autorky zakoupit a neví jak začít. Dovolila bych si napsat tedy takovou minirecenzi na svou sbírku. Obsah knihy si asi přečtete v tiráži, tak spíš napíši své pocity. Některé jsou prostě bestofky a na jiné sedá prach. Nevím, zda jsou všechny stále v prodeji, ale mysím si, že se dají dobře sehnat na bazarech. 
Nejbližší je mi asi kniha Léčení s Anděly. Znovu se k vybraným pasážím vracím. Je tam i poměrně dost afirmací. 
 
Další knihou, které bych přiřadila tu pomyslnou dvojku je Andělská medicína. Je to o cestě D.V. na ostrov Santorini. Pokaždé, když knihu čtu, strasně toužím tam být a poznat krásy tohohle místa. Obsah je hodně věnovaný minulému životu a léčitelství autorky. Přiznávám, že ne všechny kapitoly se dobře čtou, kniha je také větší a těžší – ale ten obrázek, jen se na něj podívám a je mi líp.
 
Zázraky archanděla Michaela bych řadila k těm, co mě zaujaly víc a vracím se k ní, kdykoli mě něco fyzického trápí. Uklidňuje mě myšlenka, že modlidba či afirmace pomohla tolika lidem. 
Obdobný vztah mám asi ke knize Andělé, kteří pomáhají. Jsou to vpodstatě příběhy lidí o setkáních s anděly, dané do sborníku. A taktéž poselství andělů, tam je výhoda maličké knihy, kterou si můžete vzít na cesty. 
Léčení s vílami je trošičku jiné. Doporučuji všem, co jsou zklamáni vztahem, rozchodem. Je to cesta D.V. k lásce a jejímu současnému manželovi. Vždy mi dodá víru v to, že každý má svou spřízněnou duši. 
 
Knihy Bohyně a Andělé a Mořské panny jsem četla. Bohužel se k nim nějak nevracím, už moc nevím o čem byli. Zvlášť mořské panny jsou prostě tak strašlivě neuvěřitelné, že už bych si ani jednou znovu nekoupila. Stejně jako poslové světla. Tato knihy znovu opakuje co bylo v knize první, tedy léčení s anděly. 
 
Poslední zakoupená kniha se jmenuje Marie, královna andělů. Dávám si tak nějak stranou výčtu. Je trošičku jiná. Přijde mi hodně spjatá s křesťanstvím, ačkoli někdo jiný to může cítit zase jinak. Líbí se mi, vracím se k ní, ale přijde mi trošku z jiného “pytle”, zvlášť, když zážitky setkání s pannou Marií nejsou osobními zkušenostmi autorky. 
Máte Vy svou oblíbenou? Napište mi, která to je a pokud o ní nevím tak si ráda rozšířím sbírku.
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account