V oblasti dentální hygieny přibývá přírodních přípravků určených k prevenci zubního kazu, zubního kamene nebo zánětu dásní. Výrobce zaručuje stejnou prevenci a ochranu, jako mají zubní pasty s chemickým složením. Na rozdíl od nich ale v každé tubě doslova ucítíte dotek přírody. 
Kokos
Kokos se odedávna používá v tradiční medicíně. Pokud milujete bílé zuby, chuť kokosu a přírodní složení, pasta Biomed Superwhite je určena právě pro vás. Je to skvělá volba pro šetrné bělení a posílení citlivé zubní skloviny. Kombinace kokosového oleje a výtažků ze skořice pomáhá zklidňovat dásně a dodává pastě jedinečnou chuť. Pasta dále obsahuje hydroxyapatit vápníku a l-arginin, které remineralizují a posilují zubní sklovinu. Pro dokonalou chuť jsou přidány přírodní extrakty z papáji a ananasu, které odstraňují plak a šetrně leští sklovinu, a extrakty z plantain banánu a listů břízy, které pomáhají zklidňovat dásně a mají šetrný čisticí efekt. Tato zubní pasta je vhodná i pro vegany.
Hroznové víno
Milujete hroznové víno? Tak to oceníte pastu Biomed Sensitive a její extrakt z jader červeného hroznového vína. Ten působí proti kazivosti zubů a posiluje dásně. Pasta dále obsahuje hydroxyapatit vápníku a l-arginin, které posilují a obnovují zubní sklovinu a snižují citlivost zubů. Doplněna je také o extrakty z plantain banánu, listů břízy a dubové kůry, které zklidňují dásně a poskytují jemný čisticí efekt.
Černé uhlí
Naprostým hitem je čištění zubů za pomoci aktivního přírodního černého uhlí. Zubní pasta Biomed Charcoal obsahuje hned tři typy přírodního uhlí (bambusové, aktivní, dřevěné), bromelain a extrakt z ananasu, které šetrně čistí zuby a odstraňují zubní plak. Dále v pastě najdete hydroxyapatit vápníku, který posiluje a obnovuje zubní sklovinu. Citrát zinečnatý poskytuje svěží dech. Extrakty z plantain banánu a listů břízy udržují zdravé dásně. Tato zubní pasta je vhodná i pro vegany.
Citrusy
Pasta Biomed Citrus Fresh je doslova nabitá silou přírody. Obsahuje výtažky ze psyllia, listů břízy a jalovce, které mají protizánětlivý účinek. Glycerofosfát vápenatý a l-arginin posilují a obnovují zubní sklovinu. Esenciální oleje z grepu, mandarinky, citronu a máty poskytují svěžest a dodávají klid tělu i duši. Glukonát zinečnatý a bisabolol předcházejí vzniku bakterií, které způsobují zápach z úst. Výtažek z ananasu bromelain štěpí bílkovinový povlak na zubech a zjednodušuje jeho odstranění.
Med
Pro milovníky vůně medu má značka Biomed řešení – pasta Biomed Propoline obsahuje esenciální oleje medu manuka. To ale není vše! Dále obsahuje extrakty z citronu a tymiánu, které udržují svěží dech. V jejím složení najdete také extrakty z plantain banánu, listů břízy a propolisu, které pomáhají zklidňovat dásně. Hydroxyapatit vápníku posiluje a obnovuje zubní sklovinu a efektivně chrání před vznikem zubního kazu.
Cedrové dřevo
Svěží dech a blahodárné účinky zajistí výtažky z heřmánku. Pasta Biomed Biocomplex je obohacena o přírodní šalvěj, eukalyptus, rozmarýn a esenciální oleje z cedrového dřeva, které udržují zdravé dásně a mají fascinující přírodní vůni. Obsažené extrakty z plantain banánu a listů břízy zklidňují dásně a hydroxyapatit vápníku posiluje a obnovuje zubní sklovinu a snižuje citlivost zubů. Tato varianta zubní pasty je vhodná i pro vegany.
Dotek moře
Mořské řasy si můžete užít každý den při čištění zubů zubní pastou Biomed Calcimax, která posiluje a remineralizuje zubní sklovinu. Komplex extraktů z hlubinných mořských řas (laminaria, fucus, spirulina) a růžového jílu udržuje zdravé dásně. Obsažený hydroxyapatit vápníku a l-arginin posilují a obnovují zubní sklovinu a snižují citlivost zubů. Přírodní antiseptika – extrakty z plaintain banánu a listů břízy – zklidňují dásně a poskytují šetrný čisticí efekt. Tento typ zubní pasty je vhodný také pro vegany.
Testováno ve Švýcarsku
Všechny zubní pasty BIOMED® jsou určeny pro rychlé a dokonalé odstranění zubního povlaku, ochranu proti zubnímu kazu, remineralizaci zubní skloviny, snížení citlivosti zubů, péči o dásně a dlouhotrvající svěží dech. Účinnost produktů BIOMED® byla prokázána studiemi in vitro prováděnými v laboratoři CELLnTEC Advanced Cell Systems AG ve Švýcarsku.
Zubní pasty BIOMED® neobsahují uhličitan vápenatý (křídu), který může poškodit sklovinu a hydroxymethylglycinát sodný, o kterém je známo, že způsobuje alergie. Jsou certifikovány dle standardu BIORUS pro přírodní kosmetické výrobky. Řada zubních past a ústních vod je určena pro celou rodinu. Vhodné jsou pro děti již od 6 let a pro osoby s citlivými zuby.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account