Dlouho jsem tady nebyla, protože už jsem naprosto otrávená z celé té situace. Když si přečtete noviny nebo poslechnete zprávy , je to stále stejné. Určité procento pro a určité proti. Kdo se v tom má vyznat. Odborníci bijí na poplach a jiní odborníci zase ty druhé kritizují. Prostě skvělá nejednota jak zmást obyvatelstvo a rozvířit samé rozepře. Vůbec si neuvědomují, že slabé povahy to nemusí přežít a vůbec nemusí mít corona virus. Takže dost té politiky a běsnění, dost testů, mimochodem by mě zajímalo, jak to vlastně vyhodnocují.  
A teď přejdu k další věci, která s sebou lockdown přináší. Tupé zírání do počítače, vaření a klidné povalování, tedy pokud nemáme opravdu nutnou práci. A tím tloustneme a blbneme, ale hlavně tedy tloustneme. Díváme se do zrcadla, tedy kdo to snese, a říkáme si, už zase bude jaro a léto a koupání a to to tedy vypadám. Musím začít hubnout. Já nevím, jak vy, ale já si to slibuji vždy na jaře a výsledek tedy nic moc. Nakonec si raději koupím vetší plavky :-). Ale nyní jsem našla jednu firmu, která hubnutí řeší velmi dobrým způsobem a ještě k tomu nejsem nucena jíst pouze něco a nevisí nade mnou hrozivý meč. A protože to mám odzkoušené na sobě a protože to funguje, tak to nabízím i vám. Firma má webináře, které pochopí každý a velmi stručně a srozumitelně řekne, jak na to. Mají různé akce, ale o tom vám povím třeba zítra.
Dneska je tedy webinář o hubnutí a zdravém těle a to již od 20.00 hodin na zoom.  A protože je většina věcí on-line, tak si myslím, že zoom taky znáte. A pokud ne, je to jednoché, stáhněte si a nainstalujte jak na PC, tak v mobilu, je to zdarma a je to rychle. A potom můžete vše sledovat a hovořit i mezi s sebou.
Takže dámy, zde je link a v 20.00 hodin se na vás těším, že vás tam uvidím.
http://www.zoom.us/j/2885271965

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account