Občas mám dny, kdy mám pocit, že bych nejradši zůstala v posteli a vůbec nic se mi nechce. Když je takový jeden den v týdnu asi se nic neděje, ale co když tu energii člověk nemá celý týden. Hledala jsem cestu, jak si doplnit energii přírodní cestou. Jak získat větší sílu při sportu.
Rozhodla jsem se vyzkoušet sílu přírody v kterou ohromně věřím. A tu sílu přírody jsem našla v podobě čajové směsi – Yerba Mate IQ gingko biloba a ženšen. 
Tahle čajová směs je jedním slovem lahodná. Asi to bude tím, že taky obsahuje můj milovaný ananas 🙂 Kromě toho v čaji najdeme ginko bilobu, ženšen, pomerančovou kůru a květy a také malé množství guarany. 
Každý doušek tohoto čaje na mě působí jako živá voda, mám zase chuť běhat a skákat! 🙂 Bylinkové čaje jsou opravdu zázračné a při pravidelném popíjení dokážou pomoci s mnoha neduhy. Někdy to trvá i pár měsícu, ale výsledek se mi vždy dostavil. Aktuálně ještě piju čaj proti stresu a čaj pro zdravé cévy. Yerba Mate IQ najdete třeba na stráce https://kliczdravi.cz/
Máte také své zkušenosti s léčivou silou čajů? 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account