V ten mrazivý temný zimní páteční večer – 8. března 2019 – prozářily nádherná prostředí pražského Paláce Žofín hřejivé světla přátelství a lásky. Již podesáté se zde konal reprezentační ples zdravotních sester s výstižným názvem, Sestry na sál! pod záštitou Ministerstva zdravotnictví ČR a Magistrátu hlavního města Prahy.
Zmíněný 10. jubilejní ples za přítomností předních osobností české medicíny i veřejného života uspořádala agentura We Make Media pod záštitou výše uvedených orgánů, jako výraz uznání a díku sestrám za jejich nesmírně záslužnou a obětavou práci. Sám ministr zdravotnictví, Adam Vojtěch, se postaral o rozruch a následně o bouřlivý aplaus, když si připomněl přítomným své bouřlivé mládí a zazpíval s kapelou – a to v naprosto “profesionální kvalitě”!
Vrcholem vydařeného večera, kterým provázali osvědčení moderátoři Marcela Augustová a Vojtěch Bernatský, bylo finále 9. ročníku prestižní soutěže Sestra sympatie za rok 2018.
Vítězkou se stala Petra Verčík z oddělení následné intenzivní péče Rehabilitační kliniky Malvazinky, v Praze. Petra pracuje na doléčovacím oddělení pro muže a jejím mottem je: “Kdo bojuje, může prohrát, kdo nebojuje, už prohrál.” Sympatická maminka získala hned dvě korunky pro vítězku – největší počet hlasů od přítomných hostů v sále jí vynesl i druhý titul, Sestra sympatie plesu.
Na druhém místě se jako Sestra sympatie umístila Petra Fridrichová z interního oddělení kliniky EUC v Ústí nad Labem a třetí příčka patřila Blance Szabó z interny Masarykovy městské nemocnice, v Jilemnici.
Hodnotné ceny čekaly kromě tří vítězek na všech dvanáct finalistek soutěže. Hlavní výhrou pro vítězku se stalo zapůjčení vozu Škoda Rapid na 234 dnů od společnosti Přerost a Švorc auto, která je vedle nadačního fondu EUC Elucidate stříbrným partnerem akce. Zlatým partnerem je Česká lékarna holding.
O vítězkách mezi dvanácti finalistkami rozhodly hlasy dvanáctičlenné odborné poroty, v níž nasedli například profesor Pavel Pafko, docent Jan Měšťák, děkan 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, profesor Aleksi Šedo, ale i bývalý prezident Miss České republiky, Miloš Zapletal. Hodnotili především celkovou osobnost soutěžících, jejich vztah k profesi a pacientům.
Jak hodnotí právě proběhlý, 9. ročník soutěže Sestra sympatie MUDr. Ivana Kaderková, jednatelka pořádající agentury We Make Media? “I letošní ročník jsme připravovali se svým týmem s láskou a do nejmenších detailů. V naší soutěži nehledáme modelku, nýbrž výjimečnou sestřičku. Měla by v sobě spojovat především sympatičnost a srdečnost, empatii a stylovost. S uplynulým ročníkem jsem velice spokojena – všech dvanáct finalistek si zaslouží uznání. A protože kolektiv naší agentury se neustále zlepšuje a poskytuje stále kvalitnější služby, slibujeme vám, že příští – už 11. ročník plesu Sestry na sál! – bude ještě krásnější, zábavnější a bohatší, než ten letošní. Tak si to nenechte ujít.”:-)
Eva
 
Popis fotek: Titulní foto: zleva: Petra Fridrichová (2. místo), Petra Verčík (1. místo) a Blanka Szabó (3. místo)
Foto č. 2: zleva: prof. Aleksi Šebo, Petra Verčík a MUDr. Ivana Kaderková
Foto č. 3: zleva: Petra Verčík (1. místo) a Libor Přerost (jednatel společnosti Přerost a Švorc auto)
Foto č. 4: Adam Vojtěch
Zdroj: Archiv We Make Media

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account