Před 4 roky po operaci žlučníku jsem začala pociťovat problém s intolerancí na lepek. Časté zvracení, omezující křeče, bolesti , pocit tlaku v žaludku apod. Snažím se dodržovat dietu. Nedávno jsem objevila potravinový doplněk LEPEKFIT
     Má osobní zkušenost je velice pozitivní. Nejprve jsem byla trochu nedůvěřivá a skeptická. Tento produkt , ale splnil mé očekávání a změnil můj život. Jeho účinky jsou znatelné. Nyní se nemusím obávat pokud zkonzumuji malé množství lepku, že se mi udělá zle. Má intolerance na lepek byla velice omezující. Tato skutečnost se změnila s tímto produktem. Nosím ho všude s sebou. Tablety se dobře polykají , rychle působí. Bezprostředně před konzumací jídla, které obsahuje lepek užiji 1 tabletu , zapiji vodou a nechám působit. Tablety jsou potažené speciálním obalem  jenž snadno umožňuje průchod kyselým prostředím žaludku a zajišťuje rozpad tablety až v místě potřeby, tedy v tenkém střevě. Tento způsob uvolňování účinné látky je pro mě velice důležitý jelikož trpím ještě refluxem jícnu a chronickým zánětem žaludku. Užíváním těchto tablet mi zcela pomohlo od nechtěného zvracení, nadýmání, křečí, bolestivého pocitu v žaludku a střevech. Navíc mi pomáhá i s trávením. Což velice oceňuji. Nepociťovala jsem žádné vedlejší účinky.
     Tento produkt si budu i nadále kupovat pro potřebu kdy nebudu moci zcela dodržet bezlepkovou  dietu. Poměr ceny a účinku je zcela v pořádku. Produkt a jeho dostupnost je velice snadná. Lze zakoupit v kamenných lékárnách , on-line, v obchodech se zdravou výživou i v e– shopech. 

 
Znáte tento produkt???? Jaké máte zkušenosti???? Trpíte také intolerancí či alergií na lepek??????

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account