106

Máte předsevzetí, že v roce 2017 určitě zhubnete? Jste připraveni se dostat do té nejlepší fyzické kondice? Každý rok je to stejné, na začátku roku spousta z nás vezme fitko útokem, ale jen malé procento to vydrží a po pár týdnech to vzdá.

I já patřím každoročně k tomuto malému procentu, ale letos to bude jiné. Letos to dám, jelikož minulý rok jsem byla dobrá a pravidelně chodila na lekce cvičení, ale po létě jsem to začala flákat. Jelikož jsem ve stadiu najetí nových kolejí v rámci našeho nového režimu v rámci dojíždění z dědiny do velkoměsta, tak to trochu odkládám, ale je to v plánu

Co Vám budu povídat, plánů jak se dostat do kondice je až až.

Nějak jsem přemýšlela, že v práci trávím vlastně hodně velkou část dne. Po spánku druhou největší. Co mít takhle fitko u pracovního stolu. To by bylo bájo. Zdá se Vám to nemožné? Omyl. Ukážu Vám pár vychytávek, které jsem objevila.

No schválně se podívejte:

BALÓN ŽIDLE

Ze začátku jen tak zlehka. Základem je být v práci ve správné poloze. Tato židle vás bude nutit sedět ve vzpřímeném posedu a budete držet neustále rovnováhu. A vaše záda Vám za to poděkují.

balonova-zidle-junior-2
zdroj: https://www.cvicebni-pomucky.cz/

ROTOPED A STEPPER POD STŮL

A teď něco trochu fyzicky náročnějšího na nohy. Co s nohama pod stolem? Po celou dobu sezení u pc jsou takové nevyužité. Takže nohy na šlapky a jedem vzhůru do kopce. Miniatury rotopedu a stepperu Vám umožní trénink pro Vaše nohy.

18466
zdroj: https://www.duvlan.cz
mini-stepper-insportline-cylina
zdroj: http://www.ctyrkolky-atv.cz/

BOXOVACÍ HRUŠKA NA STŮL

Tak tohle je pecka. Namakáte ruce a když Vás naštve šéf, tak si vybijete vztek. Jak spojit příjemné s užitečným? Na stůl boxovací pytel! A nemůže si stát, že budete z práce odcházet naštvaní. 

boxovaci-minipytel
zdroj: https://www.amazon.com

SÍŤ NA NOHY

A když už toho budete mít dost, tak si dejte oraz. Není nad to mít pohodlí vždy a všude.

sit-na-nohy
zdroj: http://www.coucoushop.com/

To cvičení nebude zas taková hrůza s těmihle vychytávkami.

A co jste si vybrali Vy?

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account