Všichni toužíme po zdravém a oslňujícím, zářivém úsměvu. Jenže jak toho docílit pokud zrovna nepatříme mezi to malé procento vyvolených, kteří mají zdravé, krásné zuby ve vínku? Způsobů je v dnešní době spousta. (Díky Bohu!) Jenže čím víc možností se nabízí, tím těžší pro nás může být vybrat si ten pravý produkt pro nás. Ano, každý jsme jiný a stejně tak i náš organismus reaguje na každý produkt trochu jinak. Co vyhovuje mě, nemusí zákonitě vyhovovat Vám. Vyzkoušela jsem už pěknou řádku produktů na bělení zubů. (Protože co si budem, je to cesta na dlouhou trať a pokud stejně tak jako já, patříte k milovníkům kávy a čaje obvzlášť…) Po jakém produktu tedy sáhnout? To a mnohem víc Vám prozradím na následujících řádcích…
 

 

 
 

 

Se značkou MyWhiteSecret jsem již jednu spolupráci měla, testovala jsem jejich klasické, bělící zubní pásky ZDE . A jelikož jsou jejich produkty bez peroxidu – tím pádem i šetrné k zubní sklovině, ráda jsem otestovala i jejich novější verzi s aktivním uhlím a kokosovým olejem. Jsou stejně jako ty předchozí vhodné pro vegany a používají se po dobu 14-ti dní. 

 

Použití: (Je stejné jako u těch klasických) Pásky jednoduše nalepíte na vrchní a spodní zuby a pak čekáte 30min. Poté sundáte a důkladně odstraníte zbytky gelu ze zubů… (Po každém bělení se doporučuje následně ještě 30min. nejíst a nepít)
 

 

Jelikož jde o přírodní produkt, nedá se čekat, že po 14-ti dnech, budou zuby bílé jako z reklamy. Pokud patříte k milovníkům kávy, červeného vína či cigaret, pak na větší, viditelný výsledek rovnou zapomeňte. Jestli, ale chcete zuby zbavit zažloutnutí, měla by Vám tato řada pomoci aniž by Vám poškodila zubní sklovinu.

 

 

 

 
 

Kromě pásek jsem ozkoušela i jejich Denní (bílá) a Noční (černá) zubní pasty, které jemně pění a zanechávají svěží dech. Jsou taktéž vhodné pro vegany. Já je používala denně v období bělení pro posílení účinku pásek. Za mě velice příjemná, šetrná náhrada za klasické zubní pasty.
 

 

 
 

 

Bělící zubní pásky s aktivním uhlím a kokosovým olejem + denní a noční pasty koupíte ZDE . (Na webu si můžete přečíst i další recenze, prohlédnout si celý jejich sortiment a dozvědět se vše, co k šetrnému bělení a péči o zuby potřebujete…

 

 
♥Lucija
@lucijavesela
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account