Dominik zažil reality show na opuštěném ostrově, teď bude v Praze startovat 360tku! Děkujeme za srdce na pravém místě, kdy ani na vteřinu nezaváhal o své účasti, když slyšel příběh Tereza Vargová!
 

Osudy druhých mu nejsou cizí,stejně tak jako organizátorům závodu 360Challenge. Závod se uskuteční již po čtvrté v sobotu 14. 4. v Praze v Riegrových sadech a vždy část výtěžku putuje na předem vybrané dítě, kterému nebyl osud nakloněn. Na ostrově překonával nejednu pekelnou úlohu, vedro a jako kapitán vedl i tým! Zúročí nabyté zkušenosti i v závodě? “Sport mi není cizí, je to moje životní vášeň a v kombinaci s pomoci druhým jsem ani na vteřinu nezaváhal. Dám do toho maximum.”

 

Na start se postaví v 11:00 dospělí a ve 12:30 děti. Startovní pistoli do rukou pro letošek bere Dominik, který se rozhodl závod podpořit svou účastí. 360tka není jen běh, ale po trase závodníci zdolávají různé cviky. Na jednom stanoviště tě dokonce i zkontrolují herci z Ordinace v Růžové zahradě v čele se Zdeňkou Vorlíčkovou! Vystoupí ale také rapper Progy, který složil už 2 songy věnované závodu, pole dance Haven a občerstvit se můžeš u Kafekola a mrknout, jak vymakanou technologií šlapání do pedálu ti vykouzlí lahodnou kávu.

 

Více na 360tka.cz

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account