Dáma každým coulem, ladná chůze, lesklé vlasy, svěží pleť a za žádných okolností nechybějící smích, nebo alespoň lehký úsměv. Takové jsou ženy, dívky z Francie. Známe jejich tváře z módních časopisů a žasneme nad dokonalou ženskostí. Jaké je jejich tajemství věčné krásy a dokonalosti? 

Vězte, že triky, které používají zvládnete i vy. A to dokonce s šarmem a grácií. 

Předně jsou zastánkyněmi minimalismu – především v oblékání i make-upu. Jen si všimněte, že si plně vystačí s basic kousky a nepotřebují k tomu výrazné barvy a omračující doplňky. Nechávají na odiv svou přirozenou krásu. Pestrobarevné až křiklavé kousky oblečení bychom v jejich šatníku hledaly marně.  

Přirozený make-up – svěží pleť je neodmyslitelnou předností krásné ženy. Proto lehký pudr, zvýrazněné řasy a lesk na rty maximálně postačí pro denní nošení. Největším šperkem je totiž na ženě úsměv, kterým oslníte každého muže. Zvláště pokud budou vaše zoubky bílé jako perličky. Dokonalý chrup vás omladí a sama se budete cítit přitažlivá. Kvalitní kosmetika a péče o pleť je nezbytností. 

Parfém – vaše druhá kůže, nikdy nezapomínejte na tuto vychytávku. Podtrhne vaši osobnost a šarm. Vůně nesmí být příliš vtíravá. Lehký závan parfému zajistí, že vaše ženskost bude pozvednuta na nejvyšší příčky. 

Životní styl – povzneste se nad problémy světa. Život je teď a tady, vy jste důležitou postavou a hýbete vlákny vašeho štěstí. Zanevřete na styl “autopilota”, užívejte si každou chvíli, zaposlouchejte se do zpěvu ptáků, radujte se z vašich dětí a jejich úspěchů, pochvalte vašeho muže. Užívejte si jídlo s rodinou, nebo přáteli. Jezte pomalu a v klidu. Plňte si svoje malé sny a radujte se. Oslavujte život, dopřejte si kvalitní potraviny a skvělé víno (samozřejmě v malém množství – chcete být přece za dámu). Podnikejte výlety a bavte se vašimi koníčky. 

Doplňky – vsaďte na perličky, ať už do uší, nebo jako náhrdelník. Dopřejte si šálu, nebo šátek – oživí váš outfit. Vždy elegantní v námořnickém triku a rudou rtěnkou? Zajisté, jděte do toho, budete nepřehlédnutelná. 

Malý trik Francouzek – pokud mají špatnou náladu, umyjí si vlasy. Svěžest šamponu a čisté vlasy povzbudí smysly a negativní emoce nemá šanci. Zkuste i vy tento mini trik.  

A jaké je vaše kouzlo a tajemství osobnosti? Čím se rozmazlujete? 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account