Mám problémy s insomnií. Chvilku to vypadalo, že je to pryč, že začínám znovu dobře spát. A pak buch, vrátí se to znovu. Přijde tomu konec? Nevím. Procházím si kognitivně behaviorální terapií. Jenže, co si budu nalhávat. Spánkový kalendář neplním tak striktně. Nejde to. Děti mě v noci budí, volají mě, chodím s nimi čůrat. Nebo se musí vstávat brzy. A někdy je té práce nad hlavu, že já kolem 20 hodiny večerní musím vyřídit pár osobních restů. Jinak si o mě lidi začnou myslet, že jsem úplný flákač.
No nic, zítra mě čeká další terapie a polygrafické vyšetření. Určitě ráda napíšu článek na tuhykorinek.cz. Tedy, až si projdu těmi resty osobními i pracovními. To asi nikdy nebude.
Ale jednu zajímavost mám. Blíží se nám Světový den spánku. Nikdy mi ten den nepřišel tak důležitý, jako poprvé v roce 2019. Oslavím ho spánkem? Nebo procházením bytu a počítání dlaždiček v koupelně, dětských knížek na polici a nedej bůh lékem, který nesnáším a cítím se po něm druhý den jak praštěná palicí?
Jste na tom podobně, spí se vám blbě? Jestli jo, přečtěte si aspoň pro zábavu 25 faktů o spánku, které musíte znát. A až bude 15. března, buďte k sobě milý, pohybujte se, nestresujte se, zavřtete včas svítící displeje a oslavte to se mnou. Spánkem *heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account