U příležitosti vydání své první LP desky s názvem Jakub Hübner 30 pořádá Jakub svůj narozeninový koncert, který se bude konat 7. listopadu 2019 od 19:00 hodin v Divadle Na Prádle. Zmíněné vinylové album obsahuje mimo jiné ústřední melodii z filmového muzikálu The Greatest Showman – s českým názvem Největší showman – s Hughem Jackman v hlavní roli, která má název Never Enough a v české verzi Dám ti víc, než mám. Obrovský potenciál Jakuba jen potvrzuje fakt, že jeho nahrávka s originálním anglickým textem má na YouTube již přes milion zhlédnutí!
Kromě tohto hitu, který zazní i na jeho nejbližším koncertu, na výše uvedeném albu dále zaznívá skladba Sára z muzikálu Plesu upíru i slavný hit z repertoáru Věry Špinarové Jednoho dne se vrátíš nebo duet s Michaelou Noskovou Žij touto chvílí z muzikálu Wicked. Tyto skladby byly nahrány za doprovodu Symfonického orchestru Českého rozhlasu. Avšak i komorně laděný repertoár z původní i převzaté tvorby je doprovázen převážně akustickými nástroji, které dávají vyniknout všem hlasovým rejstříkům interpreta.
Na koncertě zazní především skladby ze známých muzikálů Fantom opery, Jesus Christ Superstar, Funny Girl, Bídníci, Tick Tick Boom!. Karlík a továrna na čokoládu, Carmen, Největší showman, Čarodejka a vlasy. Chybět nebude ani Jakubova původní tvorba, která je rovněž zastoupena i na nové LP desce.
V závěru blížícího se koncertu bude rovněž promítnout nový vánoční klip Stanice splněných přání. Hosty večera budou Jakubovy kolegové zpěváci a přátelé: Soňa Jungová, Roman Tomeš, Tomáš Vaněk a Lukáš Adam, který bude koncert zároveň uvádět. Na klavír zpěváky doprovodí skladatel a spolupracovník hlavní hvězdy večera, Tomáš Živor.
Přeji všem zájemcům o tento koncert a také o nové LP Jakuba hezké hudební zážitky*heart*
Eva
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account