Hezký den,
Povídky o lásce jsem psala na podzim minulého roku. Je to soubor 30 ti povídek, které se točí kolem lásky a vztahů. Kniha je samostatně neprodejná, protože vyšla s časopisem Glanc v únoru tohoto roku. Vy si ji ale stále můžete zakoupit přes internet, níže vkládám odkaz, abyste věděly kde.
Kniha se čtenářkám líbila, dovolím si vložit pár hodnocení z Dabatázeknih.cz:
 

pegasek

18. února

Kniha se mi libila. Je taková lehká na čtení. V mnoha příbězích jsem našla, u některých se smála a u některých smutnila.tato kniha je jiná v tom, že dává smysl svým neobyčejným zpusobem

veroniccaK

01. března

Knížka mne moc mile překvapila. Super čtení. Škoda jen, že se nedá běžně koupit, ale i tak jsem ráda, že se ke mně dostala. Každá povídka tak trochu jiná, přitom se každá opravdu točí okolo lásky, jenže autorka to pojala opravdu originálně resp. reálně a není to rozhodně žádná béčková literatura ani červená knihovna. Opravdu skvělé!

Opisska

05. března

Knížka se mi moc líbila, mám ráda příběhy jiných lidí i když jsou smyšlené 🙂

Romana72

04. dubna

Kniha se mi líbila. Některé autorčiny slovní obraty jsou opravdu skvělé. Kniha je rádoby lehká, ale místy jsem se buď dojala nebo posmutnila. Každopádně jsem si čtení užila. Nejsou to žádno povrchní povídky (a nechápu komentář, že jsou o ničem). Je z nich cítit skutečný život a skutečné strasti/radosti/neřesti i bolesti. Pro mne povedené.

amaenium

17. dubna

Povídky se mi líbily. některé více, některé méně, ale tak už to u povídek bývá.
Začnu s těmi, které mě oslovily méně: u některých mi přišlo, že mají velmi podobnou strukturu, mění se jen detaily a obsahují klíčová slova jako “ten pravý”, “objevil se on”, “krásný a vysoký”, “rozhodla jsem se, že na muže kašlu” a podobně. Z těch, které mě oslovily méně byly třeba Na samotě, Popelka, Srdce a rozum ve střídavé péči a nebo Z role do role. Naproti tomu se mi ale velmi líbily povídky, kde jsou ženy silné, vědí co chtějí a hlavě se sebou nenechají zametat a nebo se jednalo o povídky, které se lišily, byly více originální a díky nim byla kniha pestřejší. Jednalo se třeba o povídky Přísná účetní, Samospoušť, Slečna drsňák, Tady dobře hrajou a nebo
Konec to mít musí. Silnější a originálnější povídky pak převyšují počet těch slabších.

Budu ráda, když se podělíte i vy o vaše postřehy 🙂

Tereza

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account