To jsou pořád ženy, ženy, samé ženy, všude kam se podívám..
Nejenom na tomto portále si uvědomuju, jak je teď IN všechno ženské, od žen, o ženách a pro ženy. Jsem za to ráda, protože ženy se musí (nebo měly by se) síťovat, podporovat, chválit, prezentovat se, pomáhat si, inspirovat (se), obchodovat, prožívat, povídat, atd., aby byly vidět, aby si uvědomily, že dokáží, co si zamanou, aby zkusily, co chtějí…
Myslím však, že už je na čase dát prostor taky mužům. Podnikavým mužům. Podnikavým mužům podnikavých žen. Podnikavým mužům podnikavých žen, které je ocení.
Chci Vám představit svého podnikavého muže a chci ho „prodat“ všem ženám.
Resp. potřebuju prodat jeho a jeho kamaráda Petra. Tito šikovní a podnikaví muži spolu vymysleli, zrealizovali a vyslali do světa mobilní aplikaci “Termínátor”. Termínátor je ke stažení ZDARMA a ochrání všechny Vaše účty a smlouvy, je pro I-phony i Androidy. Od teď budete mít vše pod kontrolou, Termínátor Vám hlídá Vaše záruky a včas upozorňuje.
Názorná ukázka toho, jak podnikaví muži zrealizují něco, co mohou hojně využívat i ženy (nejen podnikavé):-).
Milé ženy, jsem moc ráda, že svět je plný podnikavých žen i podnikavých mužů. Měli bychom se navzájem podporovat  a respektovat a říkat si, jak si sebe vážíme.
Krásné vánoční dny..
Kačka
P.S: A svého muže jinak samozřejmě doopravdy prodat nechci, nikdy!:-)

Video: http://www.youtube.com/watch?v=8UBE95SPWRQ

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account