Koho vinit za nevěru? Odpustit? Nebo udělat razantní krok…
Po hádce s přítelem jsem řekla dost, končím s tebou, půjdu spát k rodičům. Zbývalo mi ještě asi 6 hodin v práci. Za tu dobu jsem se trochu uklidnila. Byli 3 hodiny ráno a už jsem se začala pomalu balit a uklízet. Zavolala jsem si taxíka a když se mě ptal na adresu, kam pojedeme, řekla jsem naši společnou adresu, kde jsme s přítelem bydleli. Milujeme se, tak to jedna hádka nezkazí, nějak to vyřešíme.
Taxík zastavil a já vystoupila. Měla jsem celou cestu divný pocit v žaludku, jako by se mělo něco stát. Vchodové dveře byly otevřené (asi sousedi), vyšla jsem schody a uviděla otevřené i dveře do bytu, bylo mi jasné co se děje. Hlavou se mi motaly myšlenky, že je u nás třeba nějaký kamarád, že by mě určitě nepodvedl (Och, jak naivní jsem tehdy byla :D).
V polootevřených dveřích od ložnice jsem viděla dva páry nohou. Co teď? Jak mohl? Co to znamená? Sakra, to se mi snad zdá! V záchvatu vzteku jsem dveře úplně rozrazila. Ona ležela na naší posteli a on na ní, líbal ji, osahával ji… začala jsem křičet „ to si ze mě děláš prdel!!“ přítel i slečna se zarazili. „Slez z ní a ty se okamžitě zvedni z té postele a vypadni!!“ slečna vstala, vzala si svoje saky paky a odcházela s prupovídkami, že za to nemůže a že já ji nemám co vyhazovat. To pro mě bylo jako kdyby mě píchli žhavým železem. Přítel ani nepípl, hlasitě jsem slečnu vyprovodila ze dveří a prudce za ní práskla dveřmi. Přítel ode mě inkasoval pár facek, ale i to bylo málo.
Jeho výmluvy byly směšné: My si jen povídali. Nic k ní necítím. Neměla si být doma. Rozešla ses se mnou. Nevyspal bych se s ní. Miluji jen tebe.
Po pár dnech jsem se dozvěděla, že tato slečna za jeden večer stačila obejít dva mé kamarády a pak volala i mému příteli, který ji pozval k nám do bytu. Rozhodla jsem se mu to zkusit odpustit a dát našemu vztahu ještě šanci, ale postupem času jsem zjistila, že na nic z toho co se stalo nedokážu zapomenout a budu vinit buď sebe, slečnu nebo jeho. Navíc už nikdy jsem mu nevěřila.
Může za to má věta, že s ním končím? Lze respektovat, že během 6 hodin si do postele přitáhl jinou ženu a zahodil dvouletý vztah?
Zajímal by mě váš názor na tuto situaci. Jak by jste reagovaly? A hlavně koho vinit za nevěru? 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account