Konečně snad už začíná jaro.
Všechno všude krásně kvete a voní, a tak častěji, než kdy jindy vyrážíme do přírody.  Mám moc ráda procházky mezi rozkvetlými stromy. Hlavně magnolie a sakury u nás ve městě všechny (tedy i mne) tak trochu fascinují. Ta růžová nádhera květů všem dodává energii a dobrou náladu. Kvetoucí stromy jsou prostě nádherné. Já mám moc ráda i procházky po louce a v lese. Všechno se tak krásně zelená, a první jarní luční kvítky vypadají tak něžně a jemně.  Je to báječný relax, po dlouhé zimě si zase užívat přírodu.
Odnáším si z těchto krásných procházek spoustu dobré nálady a radosti na duši. Často si ale odnáším nejen to. Z trávy si někdy přinesu domů i klíště. A to už taková paráda není.
V poslední době je čím dál tím víc klíšťat přenášejících boreliózu a další nepříjemné nemoci. To bych vážně nerada.
Klíšťata jsou nepříjemní paraziti, kteří si nevybírají, na koho se přisají. Klíště si domů nosíme nejen my, dospělí, ale i děti a často i naši domácí mazlíčci.
Přiznávám, že ke všem takovým „potvorám“ mám velmi záporný vztah. Strašně se jich štítím. A samozřejmě i bojím – tedy nebojím se klíšťat, ale nemocí, které přenášejí.
Letos jsem na klíšťata vyzrála. Zásobila jsem se repelentními náramky proti klíšťatům. Náramky jsou z eshopu Naau.cz.
Repelentní náramky Trixline jsou z pružného silikonu – jsou pružné, a přizpůsobí se každé velikosti.

Napuštěné jsou přírodním olejem z eukalyptu (který klíšťata odpuzuje).
Po vyndání ze sáčku na vzduchu náramek vydrží 9 dní. Pokud ho ale chcete používat déle, nebo v jiném intervalu, stačí ho po použití vložit zpět do sáčku. Sáček je praktický – můžete ho opakovaně otevírat a zavírat, proto silice v něm tak rychle nevyschnou.

Varianty barev, ve kterých je možno si náramek koupit jsou: fialová, oranžová, žlutá, růžová a černá. Barvy se mohou lišit podle momentální nabídky.
S náramky jsem moc spokojená. Mentolová eukalyptová vůně mne při nošení nijak neruší, velikostí mi vyhovují – nikde netlačí.

Náramky proti klíšťatům opravdu fungují – zatím jsme si já, ani vnuci z výletů a procházek nepřinesli ani jedno klíště. Z toho mám opravdu velkou radost. Náramky jsou tak pružné, že je nemusí mít děti kolem ruky, ale klidně kolem nožiček přes oblečení – ochrana je pro ně tak ještě lepší.
Vyplatí se náramky objednat ve větším množství, protože na eshopu Naau.cz na ně mají množstevní slevy. Já jsem se domluvila s kamarádkou – při nákupu pěti a více kusů dostanete slevu 10%, a to už se vyplatí.
Pokud stejně jako já nechcete řešit vyndávání klíšťat, anebo dokonce nějaké nepříjemné choroby, které klíšťata přenášejí, zkuste tyhle prima silikonové náramky. Konečně si můžeme s vnoučky užívat příjemné jarní procházky, chodit a běhat travou, a nemusíme se bát parazitů.
Nedávno jsem na internetu objevila článek, že eukalyptová vůně se nelíbí ani komárům, takže budu chráněná i před pískajícími potvůrkami. Super, že? 
Pokud si chcete náramky prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Repelentní náramek proti klíšťatům TR 248 Trixline
Celý sortiment eshopu si můžete prohlédnout po kliknutí zde: Naau.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account