žíte po lepším bydlení?

Na televizní obrazovky se ještě v jarní sezóně 2017 vrátí oblíbený pořad Jak se staví sen (JSSS). Hlavní změnou je nová moderátorka, kterou nově bude Iva Kubelková, která o svém návratu na obrazovky Primy říká: „Nabídka na moderování takovéhoto pořadu mě nadchla. Baví mě to, že pořad je smysluplný a pozitivní. Bude plný lidských příběhů, ale hlavně radosti, překvapivých momentů a profesionálně odvedené práce. Těším se úplně na vše. Doufám, že diváci spolu s námi stráví více než příjemné, zábavné a emotivní chvíle. Doufám, že v pořadu najdou prostor pro vlastní inspiraci, jak zlepšit kvalitu bydlení.“ Laďka Něrgešová se rozhodla věnovat se ještě nějaký čas naplno mateřským povinnostem. Většina designérů pořadu zůstává stejná. A kdo by si chtěl splnit svůj sen o novém bydlení, stále ještě se do nové série JSSS může přihlásit.
I tentokrát se můžete těšit na zázračné proměny. I vaše sny o lepším bydlení jsou výzvou pro naše designéry. Přihlaste se ZDE.
Vyplnit přihlášku je jednoduché, zvládnete to intuitivně bez nápovědy.
Tady jsou základní informace k vyplnění přihlášky:
Jak se mohu přihlásit?
Přihlásit se můžete jen na základě elektronického formuláře, jak jsme psali výše. Ještě jednou, najdete ho ZDE.
Mohu se přihlásit i jinak? Kam zaslat přihlášku?
Bohužel, jiné přihlášky nejsou akceptovány a nebudou přijaty. Je tedy zbytečné zasílat přihlášku poštou nebo pouze v e-mailové zprávě. Denně se přihlásí několik desítek lidí a je třeba respektovat toto opatření.
Neumím natočit video, mohu přihlášku poslat bez videa?
Bohužel, video je POVINNOU součástí přihlášky. Bez tohoto videa nepůjde přihláška odeslat.
Jaké jsou podmínky pro účast v pořadu? Platí se něco?
Kritéria výběru jsou různorodá a poměrně složitá. Určitě záleží na preciznosti zpracované přihlášky, jaká rodina se hlásí, jaké jsou jejich potřeby, jaký je současný stav atd. Přihlášku, tak může podat kdokoliv, pokud se jeho nemovitost nachází na území České republiky a je mu více než 18 let.
Do kdy je možné přihlášky posílat?
V tuto chvíli lze zasílat přihlášky do pořadu zatím do odvolání. TV Prima plánuje výrobu jarní série, ale ve chvíli, kdy bude pořad diváky sledován, je možné, že bude ihned zahájena výroba další série. Určitě budeme brát k výběru všechny došlé přihlášky.
Přihláška nejde odeslat. Kde je chyba?
Příčin na vaší straně může být několik:
1. Zkontrolujte si, zda-li byla vyplněna všechna povinná pole.
2. Zkontrolujte si ta pole, která musí obsahovat pouze číslici, nikoliv text.
3. Zkontrolujte součet objemu vašich příloh, aby nebyl větší než 300 MB.
4. Zkontrolujte stabilitu připojení k internetu. V případě poklesu odchozí rychlosti odesílání dat do našeho serveru můžete být odpojeni.
5. Zkontrolujte si antivirový program, zdali váš počítač není napaden virem. Pokud ano, pak náš server automaticky příjem přihlášky zastaví.
Chyba může být i na naší straně. Stát se to může v těchto případech:
1. Když se ve stejnou vteřinu setkají dva či více žadatelé při odesílání přihlášky, odmítne náš server tyto přihlášky přijmout. Pravděpodobnost je to však minimální.
2. Naše kapacity budou překročeny. I my máme svoje limity. Ty jsou nyní na staveny na dostatečnou kapacitu. Přesto všechno, pokud by byl zájem obrovský a každý žadatel by využil svoji maximální kvótu pro přílohy 300 MB, pa

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account