Přednáška V každém z nás je obrovský potenciál, kde zazářili manželé Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí společně s koučem Janem Műhlfeitem.
Na začátek musím říct, že to bylo úžasné zakončení skvělého dne.
Musím se přiznat, že tato trojice měla na podiu opravdu ojedinělou dynamiku. Manželé Gregor Brzobohatí působí na živo upřímně, otevřeně a láska z nich čiší na všechny strany. Připočtěme k tomu kouče, který je starým přítelem a škádlí jak Taťánu, tak Ondřeje, dostaneme vtipnou kombinací tří osob, které se nejen skvěle poslouchají, když vyprávějí své zážitky a zkušenosti, ale u niž se nejednou z plna hrdla zasmějete. To vše bylo prokládané hudebními čísly Ondřeje s jedním jeho kamarádem saxofonistou, jehož jméno si bohužel nepamatuju.
Začátek se točil kolem talentového testu, který si mohli vyzkoušet i návštěvníci festivalu Evolution. K mé smůle jsem se k testu nedostala – stánek byl vždycky obložený davem lidí a já si raději vychutnala nějakou přednášku, než abych dlouho čekala ve frontě. Je pravda, že to je asi jediná věc, kterou bych ten den udělala jinak.
Tento test si udělala i Taťana s Ondřejem. Bylo opravdu zajímavé poslouchat různá zdůvodnění, jak použili své talenty v životě. Na toto téma se rozběhla diskuze, kde platilo, co slovo to perla. Jeden by řekl, že být úspěšný z ní hrozně jednoduše. Ono přece jen slyšet slova „tvrdá práce a vytrvalost“ je něco jiné, než tvrdě pracovat a vytrvat ve svém úsilí. Zní to snadněji, než se zdá.
Když pak hovor zabředl do k vážnějším tématům, byla snaha ho odlehčit jednou dvěma písničkami a poté navázat.
Z této „přednášky“ jsem odcházela naplněná a nadšená, mám pocit, že to ani nešlo jinak. A zeptáte-li se mě, zda-li mám fotku s manželi, tak odpověď je záporná. Nemám. Řekla jsem si, že zapracuju na svých talentech, budu se snažit a možná za pár let se mi naskytne příležitost a budu mít fotku.
A budou na ní lidé, co se snažili život žít a nechtěli ho jen tak přetrpět a nic po sobě nezanechat.
 
Doufám, že se vám minisérie z festivalu Evolution líbila a že se možná potkáme na podzim 😉

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account