BARVA PRO ROK 2019 podle institutu PANTONE….

Living Coral
 

 
 
 
 
 
“16-1546 Living Coral”. Živý korál se zlatým odstínem, který energizuje, oživuje a ohřívá okolní prostředí.
Living Coral symbolizuje “vrozenou potřebu optimismu a radostného očekávání.”
.
Tato barva nám prý pomůže se vyrovnat s realitou i zvládnout stále větší prolínání digitálních technologií do běžného života. Living Coral nabízí společenskou interakci, vazby a dodává bytí kolem nás citový rozměr. To bude naše barva .
 
 
„V reakci na nárůst digitálních technologií a sociálních médií, které se stále častěji stávají součástí našich každodenních životů, hledáme autentické a hluboké zkušenosti, co nám dávají pocit spojení a intimity. Společenská a temperamentní, taková je přirozená povaha barvy PANTONE 16-1546 Living Coral. Odstín, který povzbuzuje povznášející aktivity. Symbolizuje naši přirozenou potřebu optimismu a radostných snah. Living Coral je ztělesněním naší touhy po hravém projevu.“

Living Coral je inspirován barvou korálů, které se skrývají pod mořem a tvoří ekosystém pro mnoho živočichů. Jedná se o živý a přirozený tón, který bude udávat trendy v designovém světě pro rok 2019.
Barvou minulého roku byl odstín s názvem Ultra Violet. Tato barva měla symbolizovat originalitu, vynalézavost, vizionářské myšlení a budoucí objevy.
 
 
 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account