roč zrovna Citroen C3? Několik z Vás se mě ptalo, jak je možné, že mám Citroen C3. Měla jsem možnost vyzkoušet tento vůz na celý týden. S M. jsme toho dokonale využili. Článek bude tak akorát, tak se začti, protože Ti povím historku z ježdění, málem jsem se ztratila a také, jak mě vlastně Citrouen zachránil.IMG_0852.JPG
Co oceňuji na autech, co se mi líbí na Citreonu C3?
Předpokládám, že tohle bude zajímat hlavně chlapy, ale dámy nebojte, já Vám to shrnu jako lidsky a né jako profík. Citroen C3 pro mě barevně na první pohled na fotce nebyl, jakože TOP, upřímně, mně chvíli trvá, než si něco oblíbím. Ale když jsem ho viděla, tak jako COŽE? Bomba. I můj M. mi řekl, že se mu líbí a to je, co říct. My jsme oba vybíraví jedinci. Na fotkách lze vidět, jak je prostě tenhle fešák nadčasový. Kombinace bílo-červeno-černá nenechá nikoho chladným. Za mě barva super. Samozřejmě jsou i další kombinace. Výhodou je Citrouše je, že nemusíte vytahovat klíček z kapsy, protože když se přiblížíte, auto se automaticky odemkne a poté, když chcete nastartovat, zmáčknete spojku , „tlačítko“ START a „jedeš“. M. říkal, že má pomalejší rozjezd, ale mně to nepřijde, že jo. Jako ženský mi to přijde pořád stráášně rychlý. Při zastavení na semaforu auto vypne motor, protože šetří.
Pokud se rozjíždíte do kopce, je tam určitý čas, než to začne jet dozadu, což je prostě TOP. Nesnáším rozjíždění do kopce. S tímhle autem jsem se tolik nebála, že se prostě nerozjedu nebo spíš rozjedu, ale na špatnou stranu.
Miluji ten jejich „počítač“, který Vám pomocí kamery ukazuje, když potřebujete couvat. Jsem si s tím couvala jak PÁN. A navigace? DĚKUJI, lepší věc tam není! Interiér je celkově velmi dynamický. Např. Lišta palubní desky je potažená a červeně prošitá.
Celkově se v autě příjemně sedí a není mi v něm blbě! To je pro mě celkem velká výhoda a pro mnohé z Vás určitě také.
Já Vám ho jednoduše oznámkuji:
Barva auta za 1
Zrcátka s mrtvým bodem za 1
Vyhřívané sedačky 1**
Rádio 1
Navigace 2 (dovedla mě tam, kam jsem chtěla, ale pán, co naviguje hrozně šišlal)
Zvýšený předek 1** (vypadá trochu jako SUV, což mně osobně se líbí)
Kufr 1
Zapomněli jsme vyzkoušet připojení na kameru nebo telefon, kde by to mělo umět, že si v klidu něco natočíte nebo vyfotíte a můžete hned sdílet na soc. sítích, což ocení asi mladší generace.
Ještě něco k tomu chcete dodat?
Co bych vytkla?
Není to levná záležitost, kord když si chcete dokupovat komponenty jako jsou vyhřívané sedačky, kameru dozadu atp. Ale jako doporučila bych ho… protože jsem asi nenašla nic, co by mi vadilo a že jsem už v pár autech jela vč. Audi, Land Rover, Opel, Ford, Škoda, Peugeot, Renault apod. Samozřejmě bych si vybrala i z jiných značek, ale dneska jsme se podívali pod pokličku zrovna Citroenu C3.
Nicméně, už jsem se zase až moc rozepsala, tudíž, pokud Vás zajímá i zábavná historka s Citroenem C3, tak mi napište, pokud Vás to zajímá, ať Vás o to neochudím.
Bájo den!
Bakulka

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account