Tak toto bude záležistost spíše mladší generace, ne tedy, že bych netušila, oč se kráčí, ale vzhledem k tomu, že u mne ještě nevypukla ani touha po “chytrém telefonu”, jsou “selfíčka” zcela mimo okruh mého zájmu.

Mezinárdní den selfie, či spíš v originále “Selfie day” vytvořil rozhlasový DJ Rick McNeely v roce 2014 a jeho nápad se velmi rychle rozšířil a zabydlel po celém světě. Tento den je třeba vyhlašována soutěž o nejnápaditější selfie, tedy autoportrét, který už je neodmyslitelnou součástí sociálních sítí.

Jako asi všechno, také selfíčka mají své odpůrce. Přijde jim praštěná taková zahleděnost do sebe sama, že dotyčný má potřebu nejen fotit sám sebe, ale ještě se takto neustále vystavovat třeba nad talířem jídla, u šálku dobré kávy nebo cestou na hrad na kopci. Ať už si o selfie myslíte, co chcete, selfíčka tu prostě jsou a určitě ještě nějaký čas také budou.

Ovšem i při pořizování takových záběrů vemte rozum do hrsti. Až budete stát na okraji malebného útesu nebo na vrcholu vodopádu, dejte si pozor, až budete fotit rychlou selfie. Mohla by to být poslední věc, kterou v životě uděláte.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account