Divadlo Broadway uvedlo v této divadelní sezóně premiéru historického muzikálu Troja, který se těší velké divácké přízni. Nyní se jim tak toto dílo přiblíží ještě víc, po víkendovém představení bylo totiž slavnostně pokřtěno LP s písněmi z tohoto muzikálu. Slavnostní chvíle se kromě přítomných herců zúčastnil také téměř kompletní autorský tým. Křtu se za obrovského aplausu ujal rapper Marpo.

V hlavních rolích se v tento den představili Milan Peroutka, Josef Vojtek, Jana Koptová, Andrea Holá, Ondřej Bábor nebo Tomáš Trapl. Nechyběla ani Jitka Boho, která ztvárňuje roli Heleny. „Helena je mou první muzikálovou rolí. Když jsem nabídku do muzikálu přijala, vůbec jsem netušila, do čeho jdu, co všechno mě čeká. Ty dva měsíce zkoušení, které jsem musela skloubit se svými povinnostmi maminky dvou dětí, nebyly nijak snadné, takže teď si doslova užívám každé představení a na jevišti jsem opravdu šťastná. Nebylo chvíle, kdy bych litovala, že jsem do Troji vstoupila,“ popsala své dojmy z muzikálového účinkování zpěvačka a Česká Miss Jitka Boho.

Foto: se souhlasem Divadla Broadway
Foto: se souhlasem Divadla Broadway

Představitele Parida, Milana Peroutku, zdobilo kromě dobového kostýmu i něco pro období Troji netypického, a to náplast na čele. Svěřil se, že podstoupil drobný chirurgický zákrok. „Nechal jsem si včera vyříznout pihu. Léta jsem ji měl na čele, nějak jsem to ale neřešil. Teď jsem se rozhodl po poradě s mou paní doktorkou, že ji ještě před létem odstraníme. Mám tam čtyři stehy, je to v pohodě, představení s tím hrát můžu. Navíc jsem tu dnes pod lékařským dohledem, protože mi to před chvílí sestřička přišla zkontrolovat a rovnou jsem ji pozval na Troju,“ prozradil Milan, který z divadla běžel do O2 areny fandit českým hokejistům. Užil si tak ještě další slavnostní chvíli, kdy Česko ovládlo šampionát a získalo cenné zlato.

Foto: se souhlasem Divadla Broadway

Zdroj: Divadlo Broadway

Foto: se souhlasem Divadla Broadway

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account