Oslava narozenin je vždy skvělá příležitost k oslavě a strávení času s rodinou a přáteli. Zde je několik tipů, jak uspořádat úspěšnou oslavu narozenin:

 1. Vyberte vhodné místo: Zvažte, kde chcete oslavu pořádat. Můžete si vybrat mezi pořádáním oslav doma, v restauraci, venku v parku nebo pronájem vhodného místa pro akce.
 2. Vyberte téma a dekorace: Zvolte téma, které by se líbilo oslavenci, a přizpůsobte podle něj dekorace. Můžete použít balóny, girlandy, obrázky a další dekorativní prvky.
 3. Pozvěte hosty: Vytvořte seznam hostů a pozvěte je s dostatečným předstihem. Můžete vytvořit písemné pozvánky, odeslat e-mail nebo vytvořit událost na sociálních sítích.
 4. Menu a občerstvení: Rozhodně se, jakou stravu a nápoje chcete přidat hostům. Můžete se uspořádat formální večeře, grilování, bufet s různými pochoutkami nebo objednat cateringové služby. Nezapomeňte také na dort a sladkosti pro oslavence.
 5. Zábava a aktivity: Připravte si nějakou zábavu a aktivity, které budou hosté moci vyzkoušet. Může to být hry, karaoke, fotokoutek, taneční parket nebo aktivita, která oslavence baví.
 6. Dárky: Připravte prostor pro dárky a příjemnou atmosféru pro jejich otevírání. Oslavenec ocení vaši pozornost a dary, které mu přinesete.
 7. Hudba a oslavování: Zvolte vhodnou hudbu, která vytvoří příjemnou atmosféru. Nezapomeňte na zpěv “Písničku k narozeninám” a společný přípitek na oslavu zdraví.
 8. Fotografie a vzpomínky: Nezapomeňte na foťák nebo na fotografa, který zachytí vzpomínky na oslavu. Můžete si také vytvořit pamětní knihu nebo plakát, na kterém hosté mohou napsat přání a vzpomínky na oslavu.

Foto: Nela Vávrová

Tagy:
1 Komentář
 1. Lenka Hudečková 11 měsíců ago

  Jo, nejlepší je jet na návštěvu…a dárky zapomenout doma, jako se to stalo tento týden nám. V pondělí a v úterý jsem doma vyráběla andělky, bylinkovou sůl a další dárky, hezky zabalila, dala do dárkové tašky a když jsme dojeli na místo určení /120 km od domova/ a chtěla jsem dárky rozdávat, tašku jsme nenašli. Dnes jsme se vrátili domů, a ano, tušíte správně, taška zůstala na chodbě 🙁

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account